2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie pojazdów służbowych Najwyższej Izby Kontroli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie pojazdów służbowych NIK, obejmujące następujące zdarzenia: 1) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów. 2) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów na terenie krajów objętych Systemem Zielonej Karty (ZK). 3) Ubezpieczenie autocasco na terenie RP oraz Europy. 4) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów na terenie RP oraz Europy. 5) Ubezpieczenie Assistance na terenie RP. 6) Ubezpieczenie Assistance na terenie Europy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie pojazdów służbowych NIK, obejmujące następujące zdarzenia: 1) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów. 2) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów na terenie krajów objętych Systemem Zielonej Karty (ZK). 3) Ubezpieczenie autocasco na terenie RP oraz Europy. 4) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów na terenie RP oraz Europy. 5) Ubezpieczenie Assistance na terenie RP. 6) Ubezpieczenie Assistance na terenie Europy.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.20.2026