216309-2026 - Ergebnis
Polen – Abfallcontainer und -körbe – „Zakup i montaż pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych” w ramach projektu „Rozwój systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych” FELD.02.13-IZ.00-0020/24-00 - część piąta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup i montaż pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych” w ramach projektu „Rozwój systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych” FELD.02.13-IZ.00-0020/24-00 - część piąta
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zakup nowych pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych typu piłka zgodnie z wymaganiami niniejszego OPZ w liczbie 14 szt. w tym: • 6 szt. w kolorze żółtym, • 6 szt. w kolorze zielonym, • 2 szt. w kolorze niebieskim, oraz ustawienie ich we wskazanych przez Zamawiającego miejscach na terenie Gminy Miasto Zgierz. 2.Kosze zostaną dostarczone w 5 miejsc na terenie Gminy Miasto Zgierz, w terminach uzgodnionych z Zamawiającym, z tym, że ostateczny termin realizacji zamówienia to 29.05.2026 r. 3.Wykaz miejsc, gdzie należy ustawić kosze zostanie przekazany Wykonawcy w dniu podpisania umowy. 4.Wykonawca zapewni rozładunek dostarczonych koszy we wskazanych przez Zamawiającego miejscach oraz je ustawi. 5.Wykonawca ponosi odpowiedzialność za zniszczenia lub uszkodzenia koszy powstałych w czasie załadunku, transportu i rozładunku. 6.Wykonawca udzieli pięcioletniej gwarancji na kosze. 7.Wymagania jakie mają spełniać kosze: pojemniki mają być w kształcie piłki nożnej, 2)wymiary pojemnika: a)średnica: od 1300 mm do 1500 mm, b)wysokość całkowita: od 1200 mm do 1600 mm, c)podstawa: od 50 mm do 200 mm; 3)otwierane wieko z uchwytem; 4)pięć otworów wrzutowych osłoniętych rozetami gumowymi, 5)wnętrze wyposażone w uchwyty na worki; 6)pojemniki mają być wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne szczególnie na działanie wody, niskie i wysokie temperatury powietrza oraz promieniowania UV; 7)kolorystyka pojemników: a)żółte w czarne łaty, b)zielone w czarne łaty, c)niebieskie w czarne łaty. 8.Każdy pojemnik ma być oklejony naklejką pod otworem wrzutowym znajdującym się nad uchwytem do otwierania jak poniżej: 1)pojemniki w kolorze żółtym mają zostać oklejone naklejką przezroczystą lub w kolorze żółtym z czarnym napisem – “METALE I TWORZYWA SZTUCZNE”; 2)pojemniki w kolorze niebieskim mają zostać oklejone naklejką przezroczystą lub w kolorze niebieskim z czarnym napisem - “PAPIER”; 3)pojemniki w kolorze zielonym mają zostać oklejone naklejką przezroczystą lub w kolorze zielonym z czarnym napisem - “SZKŁO”; 4)rozmiar naklejki to minimum format A4 (210 x 297 mm); 5)wymagania jakie powinny spełniać naklejki: a)zachowanie minimalnego formatu, b)wykonane z folii, c)trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, d)odporne na zmywanie, e)tło całe w odpowiednim kolorze lub przezroczyste, f)napisy w kolorze czarnym; 6)naklejki powinny być naklejane na czystą, odtłuszczoną powierzchnię. 9.Zamawiający dokona odbioru koszy na podstawie protokołów odbioru. Podpisany protokół będzie podstawą do wystawienia faktury. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia, zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację przedmiotu zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający nie dopuszcza w tym postępowaniu składania ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung125647-2026
Interne KennungGO.271.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowych pojemników do selektywnego zbierania odpadów komunalnych typu piłka zgodnie z wymaganiami niniejszego OPZ w liczbie 14 szt. w tym:•6 szt. w kolorze żółtym, •6 szt. w kolorze zielonym,•2 szt. w kolorze niebieskim,oraz ustawienie ich we wskazanych przez Zamawiającego miejscach na terenie Gminy Miasto Zgierz. 2.Kosze zostaną dostarczone w 5 miejsc na terenie Gminy Miasto Zgierz, w terminach uzgodnionych z Zamawiającym, z tym, że ostateczny termin realizacji zamówienia to 29.05.2026 r. 3.Wykaz miejsc, gdzie należy ustawić kosze zostanie przekazany Wykonawcy w dniu podpisania umowy.4.Wykonawca zapewni rozładunek dostarczonych koszy we wskazanych przez Zamawiającego miejscach oraz je ustawi.5.Wykonawca ponosi odpowiedzialność za zniszczenia lub uszkodzenia koszy powstałych w czasie załadunku, transportu i rozładunku.6.Wykonawca udzieli pięcioletniej gwarancji na kosze.7.Wymagania jakie mają spełniać kosze: pojemniki mają być w kształcie piłki nożnej,2)wymiary pojemnika: a)średnica: od 1300 mm do 1500 mm,mb)wysokość całkowita: od 1200 mm do 1600 mm, c)podstawa: od 50 mm do 200 mm; 3)otwierane wieko z uchwytem; 4)pięć otworów wrzutowych osłoniętych rozetami gumowymi, 5)wnętrze wyposażone w uchwyty na worki; 6)pojemniki mają być wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne szczególnie na działanie wody, niskie i wysokie temperatury powietrza oraz promieniowania UV; 7)kolorystyka pojemników: a)żółte w czarne łaty, b)zielone w czarne łaty, c)niebieskie w czarne łaty. 8.Każdy pojemnik ma być oklejony naklejką pod otworem wrzutowym znajdującym się nad uchwytem do otwierania jak poniżej: 1)pojemniki w kolorze żółtym mają zostać oklejone naklejką przezroczystą lub w kolorze żółtym z czarnym napisem – “METALE I TWORZYWA SZTUCZNE”; 2)pojemniki w kolorze niebieskim mają zostać oklejone naklejką przezroczystą lub w kolorze niebieskim z czarnym napisem - “PAPIER”; 3)pojemniki w kolorze zielonym mają zostać oklejone naklejką przezroczystą lub w kolorze zielonym z czarnym napisem - “SZKŁO”; 4)rozmiar naklejki to minimum format A4 (210 x 297 mm); 5)wymagania jakie powinny spełniać naklejki: a)zachowanie minimalnego formatu, b)wykonane z folii, c)trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, d)odporne na zmywanie, e)tło całe w odpowiednim kolorze lub przezroczyste, f)napisy w kolorze czarnym; 6)naklejki powinny być naklejane na czystą, odtłuszczoną powierzchnię. 9.Zamawiający dokona odbioru koszy na podstawie protokołów odbioru. Podpisany protokół będzie podstawą do wystawienia faktury. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia, zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację przedmiotu zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający nie dopuszcza w tym postępowaniu składania ofert częściowych.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.