See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podzielony został na 18 pakietów: pakiet nr 1 - leki pakiet nr 2 - antybiotyki pakiet nr 3 - leki anestezjologiczne pakiet nr 4 - leki pakiet nr 5 - leki pakiet nr 6 – leki psychotropowe i narkotyczne pakiet nr 7 – leki pakiet nr 8 - leki pakiet nr 9- leki pakiet nr 10 – paski testowe pakiet nr 11 – immunoglobuliny pakiet nr 12- immunoglobuliny pakiet nr 13 – immunoglobuliny pakiet nr 14 – płyny infuzyjne pakiet nr 15 – albuminy pakiet nr 16 – leki trombolityczne pakiet nr 17 – heparyny drobnocząsteczkowe pakiet nr 18 – środek kontrastujący
Vorherige Bekanntmachung: 845707-2025
Interne Kennung: ZP/20/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 leki
Beschreibung: Pakiet nr 1 dostawa leków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 503 pozycje
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 antybiotyki
Beschreibung: Pakiet nr 2 dostawa antybiotyków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 38 pozycji
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 leki anestezjologiczne
Beschreibung: Pakiet nr 3 dostawa leków anestezjologicznych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 9 pozycji
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 leki
Beschreibung: Pakiet nr 4 dostawa leków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 2 pozycje
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 leki
Beschreibung: Pakiet nr 5 dostawa leków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 3 pozycje
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 leki psychotropowe i narkotyczne
Beschreibung: Pakiet nr 6 dostawa leków psychotropowych i narkotycznych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 28 pozycji
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 leki
Beschreibung: Pakiet nr 7 dostawa leków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 59 pozycji
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 leki
Beschreibung: Pakiet nr 8 dostawa leków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 22 pozycje
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 leki
Beschreibung: Pakiet nr 9 dostawa leków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 14 pozycji
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 paski testowe
Beschreibung: Pakiet nr 10 dostawa pasków testowych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 immunoglobuliny
Beschreibung: Pakiet nr 11 dostawa immunoglobulin szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 immunoglobuliny
Beschreibung: Pakiet nr 12 dostawa immunoglobulin szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 immunoglobuliny
Beschreibung: Pakiet nr 13 dostawa immunoglobulin szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 płyny infuzyjne
Beschreibung: Pakiet nr 14 dostawa płynów infuzyjnych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 4 pozycje
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 albuminy
Beschreibung: Pakiet nr 15 dostawa albumin szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 2 pozycje
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 leki trombolityczne
Beschreibung: Pakiet nr 16 dostawa leków trombolitycznych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 4 pozycje
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 heparyny drobnocząsteczkowe
Beschreibung: Pakiet nr 17 dostawa heparyn drobnocząsteczkowych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 3 pozycje
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 środek kontrastujący
Beschreibung: Pakiet nr 18 dostawa środka kontrastującego szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 18