2. Verfahren
Verfahren
Titel: Demonstrace provázání komunikace 5G s antikolizním systémem na tramvaje 40T Plzeň
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je dodávka a implementace antikolizního systému až do dvaceti dvou (22) obousměrných tramvají typu 40T výrobce ŠKODA TRANSPORTATION a.s., který bude využívat širokopásmové 5G sítě pro přenos velkoobjemových dat a dokáže minimalizovat krizové situace, ve kterých hrozí střet s jinými objekty v průjezdném profilu tramvajového vozidla. Povinností vybraného dodavatele bude otestovat tento systém v reálném provozu bez cestujících. Hlavní účel a důraz tohoto systému je kladen na zabránění kolizí s velkými objekty, bezpečnost cestujících i účastníků dopravního provozu a eliminace finančních ztrát vlivem dopravních nehod. Zadavatel v rámci této Veřejné zakázky garantuje po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem dodávku, tj. pořízení a implementaci antikolizního systému, do pěti (5) obousměrných tramvajích typu 40T. Odběr zbývající části plnění, tj. pořízení a implementaci antikolizního systému do sedmnácti (17) dalších vozidel Zadavatel negarantuje.
Interne Kennung: VZ/4/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 34622100 Straßenbahnpersonenwagen, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34622100 Straßenbahnpersonenwagen, 80510000 Spezialausbildung, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ dále vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na Veřejnou zakázku spočívající v prodloužení doby plnění vybraného dodavatele o dobu, po kterou trvá překážka, bránící vybranému dodavateli v řádném plnění smlouvy Blíže specifikováno v zadávací dokumentaci.