2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach realizacji inwestycji pn. „Poprawa jakości i dostępności do opieki kardiologicznej w SPWZOZ w Stargardzie poprzez zakup sprzętu i wyposażenia med...”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach realizacji inwestycji pn. „Poprawa jakości i dostępności do opieki kardiologicznej w SPWZOZ w Stargardzie poprzez zakup sprzętu i wyposażenia medycznego na rzecz Oddziału Chorób Wewnętrznych z Salą Intensywnego Nadzoru”. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia dokonywana będzie zgodnie z wymaganiami określonymi w Załącznikach do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 2 i 3 do SWZ. 4. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: 4/UE/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach realizacji inwestycji pn. „Poprawa jakości i dostępności do opieki kardiologicznej w SPWZOZ w Stargardzie poprzez zakup sprzętu i wyposażenia medycznego na rzecz Oddziału Chorób Wewnętrznych z Salą Intensywnego Nadzoru”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach realizacji inwestycji pn. „Poprawa jakości i dostępności do opieki kardiologicznej w SPWZOZ w Stargardzie poprzez zakup sprzętu i wyposażenia medycznego na rzecz Oddziału Chorób Wewnętrznych z Salą Intensywnego Nadzoru”.