See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie przez operatora usług w zakresie lokalnego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie Miasta Kościerzyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez operatora usług w zakresie lokalnego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie Miasta Kościerzyna. Organizator zleca, a operator przyjmuje do wykonywania usługę polegającą na wykonywaniu lokalnego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie Miasta Kościerzyna poprzez dokonywanie przewozów pasażerów na trzech liniach komunikacyjnych. Linia 1 Kierunek Szpital – Dworzec PKP Linia 1 Kierunek Dworzec PKP – Szpital Linia 2 Kierunek Dworzec PKP – Towarowa Linia 2 Kierunek Drogowców – Drogowców Linia 3 Kierunek Szpital – Dworzec PKP Linia 3 Kierunek Dworzec PKP – Szpital Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w rozdziale 4 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZP 35/2019
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez operatora usług w zakresie lokalnego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie Miasta Kościerzyna. Organizator zleca, a operator przyjmuje do wykonywania usługę polegającą na wykonywaniu lokalnego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie Miasta Kościerzyna poprzez dokonywanie przewozów pasażerów na trzech liniach komunikacyjnych. Linia 1 Kierunek Szpital – Dworzec PKP Linia 1 Kierunek Dworzec PKP – Szpital Linia 2 Kierunek Dworzec PKP – Towarowa Linia 2 Kierunek Drogowców – Drogowców Linia 3 Kierunek Szpital – Dworzec PKP Linia 3 Kierunek Dworzec PKP – Szpital Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w Rozdziale 4 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.