216417-2026 - Ergebnis
Polen – Verbandsmaterial – Zakup i sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych - opatrunki specjalistyczne dla potrzeb Szpitala Wolskiego Sp. z o.o. w podziale na zadania.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych - opatrunki specjalistyczne dla potrzeb Szpitala Wolskiego Sp. z o.o. w podziale na zadania.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywną dostawę materiałów opatrunkowych - opatrunki specjalistyczne dla potrzeb Szpitala Wolskiego Sp. z o.o. w podziale na zadania.Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung654724-2025
Interne KennungEP/108/2025/ML
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7
Beschreibungzgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13
Interne KennungZadanie nr 13