See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawy zestawów krążników górnych typu B-1600, B-1800 i B-2000 o obniżonej emisji hałasu latach 2025-2026 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie umów ramowych na dostawy zestawów krążników górnych typu B-1600, B-1800 i B-2000 o obniżonej emisji hałasu latach 2025-2026 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-KWT/07608/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: ZESTAW GÓRNY B-1600 o gabarytach odpowiadających zestawom wykonanym wg rys. ZG-16-00-KWT PRZEGUBOWY GIRLANDY B-1600
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie umów ramowych na dostawy zestawów krążników górnych typu B-1600 o obniżonej emisji hałasu latach 2025-2026 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-KWT/07608/2024 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: ZESTAW GÓRNY B-1800 o gabarytach odpowiadających zestawom wykonanym wg rys. ZG-18-00-KWT PRZEGUBOWY GIRLANDY B-1800
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie umów ramowych na dostawy zestawów krążników górnych typu B-1800 o obniżonej emisji hałasu latach 2025-2026 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-KWT/07608/2024 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: ZESTAW GÓRNY B-2000 o gabarytach odpowiadających zestawom wykonanym wg rys. ZG-20-00-KWT PRZEGUBOWY GIRLANDY B-2000
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie umów ramowych na dostawy zestawów krążników górnych typu B-2000 o obniżonej emisji hałasu latach 2025-2026 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-KWT/07608/2024 - Część 3