2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania Kompleksu Termy Maltańskie w Poznaniu
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania Kompleksu Termy Maltańskie, położonego w Poznaniu przy ul. Termalnej nr 1, na który składają się budynki, baseny zewnętrzne, tereny zielone, parkingi, ciągi komunikacyjne i inne tereny zewnętrzne.
Vorherige Bekanntmachung: 56716-2025
Interne Kennung: ZP.U.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90914000 Parkplatzreinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy usług zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, obejmujących m.in.: a. utrzymanie w czystości powierzchni z wyposażeniem, b. utrzymanie w czystości korytarzy i ciągów komunikacyjnych z wyposażeniem, c. opróżnianie koszy na śmieci, uzupełnianie worków odpowiadających wymiarom koszy, d. opróżnianie pojemników do zbiórki odpadów selektywnych w sposób selektywny, e. utrzymanie czystości łazienek i toalet, uzupełnianie mydła, środków higienicznych, umieszczanie kostek zapachowych w miskach klozetowych i pisuarach, stosowanie zapachów aromatycznych, mycie i dezynfekcja sanitariatów i natrysków, czyszczenie kratek wentylacyjnych i podobne, f. sprzątanie maszynowe, ręczne i dezynfekcja, g. mycie i dezynfekcja jacuzzi wraz z obudową, h. mycie elewacji szklanych do 4m, i. czyszczenie i dezynfekcja wyposażenia i elementów architektonicznych hali basenów rekreacyjnych, czyszczenie kratek wentylacyjnych i podobne, j. dezynfekcja podłogi, k. mycie i dezynfekcja basenów napełnionych wodą, l. mycie i dezynfekcja leżaków, m. mycie i dezynfekcja ścian z płytkami ceramicznymi i drzwiami, n. mycie przeszkleń wewnętrznych, o. mycie i dezynfekcja mebli HPL i innych, p. mycie i dezynfekcja mebli w tym wykonanych z technorattanu, q. ściąganie wody, r. mycie szyb w kominku sauny KELO i opróżnianie popiołu, s. mycie ścian na poziomie lustra wody, t. czyszczenie fug w niecce basenowej, u. mycie i dezynfekcja koryt przelewowych i kratek, kratek ściekowych, zjeżdżalni, v. utrzymanie czystości kuchni socjalnych, mycie i dezynfekcja, czyszczenie kratek wentylacyjnych i podobne, w. mycie i dezynfekcja atrakcji basenowych np. wodny tor przeszkód, zabawki, itp. 2. Zamawiający przewiduje zakres zamówienia uzupełniającego na poziomie do 10% wartości zamówienia podstawowego. 3. Warunki, na jakich zostanie udzielone zamówienie: a. dotychczasowy Wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonania zamówienia w porównaniu do zamówienia podstawowego, b. zgodnie z warunkami umowy podstawowej oraz warunkami ustalonymi podczas negocjacji, c. w wyniku negocjacji zostanie uzgodnione w szczególności wynagrodzenie Wykonawcy oraz termin realizacji zamówienia.