216499-2026 - Ergebnis
Polen – Wasserbauarbeiten – Prowadzenie robót budowlanych dla zadania z zakresu małej retencji w górach PGL LP Nadleśnictwa Bielsko. Przebudowa obiektów w zlewni potoku Wapienica.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProwadzenie robót budowlanych dla zadania z zakresu małej retencji w górach PGL LP Nadleśnictwa Bielsko. Przebudowa obiektów w zlewni potoku Wapienica.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie przepustu (1 szt.) i wykonaniu 2 bystrzy kamiennych z bloków o objętości powyżej 1 m3 w zlewni potoku Wapienica (obszar nr 2 na planie orientacyjnym PB 01) – w oddziale 131c, 132c, 134a, 142f, 143a leśnictwa Wielka Łąka, obręb leśny Wapienica, działka nr 1419/1, 1541/1, obręb ewidencyjny Wapienica, gmina Bielsko-Biała, powiat Bielsko-Biała, województwo śląskie.
Vorherige Bekanntmachung867893-2025
Interne KennungSA.20.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001