21650-2026 - Ergebnis
Polen – Behindertenfürsorgeleistungen – Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach Domu Pomocy Społecznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach Domu Pomocy Społecznej
BeschreibungUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach Domu Pomocy Społecznej
Vorherige Bekanntmachung685338-2025
Interne KennungZP/3/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach Domu Pomocy Społecznej
BeschreibungUsługa opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach Domu Pomocy Społecznej
Optionen
Beschreibung der Optionen2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na realizacji umowy od 1 listopada 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 3. Zamawiający określa następujące warunki skorzystania z prawa opcji:: a) określenie rodzaju i maksymalnej wartości: dodatkowe świadczenie (wielkości świadczenia wynikająca z długości okresu objętego prawem opcji) usług poprzez wydłużenie terminu realizacji o odpowiednią ilość dni, nie dłuższą niż wskazaną w ust. 2. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian, b) określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z aktualnym brakiem wystarczających środków finansowych w budżecie na 2026 rok na sfinansowanie zamówienia na cały rok 2026, Zamawiający w dacie zawarcia umowy nie może udzielić zamówienia na okres po 31 października 2026 roku. Zamawiający skorzysta z prawa opcji po zwiększeniu budżetu na 2026 rok i uwzględnieniu w nim środków w wysokości umożliwiającej realizację zamówienia wynikającego z prawa opcji. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie dwóch dni roboczych od daty uzyskania zwiększenia budżetu na 2026 roku w wysokości umożliwiającej realizację zamówienia wynikającego z prawa opcji. Zamawiający poinformuje również na jaki okres korzysta z prawa opcji. c) powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. 4. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie przez zamawiającego oświadczenia woli do 31 października 2026 r.