2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grafische Vormgeving
Beschreibung: Het leveren van diensten op het gebied van: - DTP en opmaak. - Order- en drukwerkbegeleiding. - Grafisch ontwerp en design. - Conceptontwikkeling en advies. €470.500,- exclusief btw.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren van diensten op het gebied van: - DTP en opmaak. - Order- en drukwerkbegeleiding. - Grafisch ontwerp en design. - Conceptontwikkeling en advies.
Interne Kennung: 1
216506-2025 - Resultaat
Nederland – Maken van grafische ontwerpen – Grafische Vormgeving
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Grafische Vormgeving
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1