See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vyhrazený DNS na dodávky ICT pro UHK 2022-2026
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení vyhrazeného DNS na dodávky ICT pro UHK na 4 roky. Po zavedení DNS budou v rámci tohoto DNS elektronicky a automaticky obesíláni všichni účastníci, kteří podali žádost o účast v souladu se Zákonem i touto ZD a byli do tohoto DNS zařazeni, a to po celou dobu trvání DNS. Jedná se o pravidelné čtvrtletní oznámení o zadání zakázek dle § 142 písm. b) Zákona č. 134/2016 Sb. v tomto zavedeném dynamickém nákupním systému.
Vorherige Bekanntmachung: 3628-2022
Interne Kennung: P22V00000005
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o pravidelné čtvrtletní oznámení o zadání zakázek dle § 142 písm. b) Zákona č. 134/2016 Sb. v zavedeném dynamickém nákupním systému "Vyhrazený DNS na dodávky ICT pro UHK 2022-2026" za období Q1/2026.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: DNS na dodávky ICT -06-2026
Beschreibung: Jedná se o zakázku zadávanou ve výše uvedeném dynamickém nákupním systému.
Interne Kennung: P26V00000016
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0003
Titel: DNS na dodávky ICT -05-2026
Interne Kennung: P26V00000013
Haupteinstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234600 Flashspeicher, 30237200 Computerzubehör, 30237240 Webkamera, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
Los: LOT-0002
Titel: DNS na dodávky ICT -04-2026
Interne Kennung: P26V00000009
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30232100 Drucker und Plotter, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 32342000 Lautsprecher, 38651600 Digitalkameras, 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0001
Titel: DNS na dodávky ICT -01-2026
Interne Kennung: P26V00000007
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232110 Laserdrucker, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)