2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dobrzany
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dobrzany”. 2. Samochód zamawiany jest z wyposażeniem, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe. 3. Dostarczony przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich. Za fabrycznie nowy pojazd uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji 2025. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami minimalnymi stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5. Wyposażenie dodatkowe wchodzące w skład przedmiotu zamówienia ujęty w wykazie wyrobów wymagających dopuszczenia do użytkowania musi posiadać aktualne świadectwa dopuszczenia do stosowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 roku w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., nr 143, poz. 1002 z późn. zm.) 6. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi PSP zgodnie z Zarządzeniem nr 1 Komendanta Głównego PSP z dnia 24 stycznia 2020 roku w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych PSP (Dz. Urz. KG PSP z 2020 r., poz. 3).
Interne Kennung: ZP.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dobrzany