216670-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Studentská – revitalizace školní kuchyně Studentská 1427 v Jirkově - ZNOVUVYHLÁŠENÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStudentská – revitalizace školní kuchyně Studentská 1427 v Jirkově - ZNOVUVYHLÁŠENÍ
BeschreibungDodávka gastrotechnologie včetně kompletace, instalace a dopravy a zaškolení za účelem snížení energetické náročnosti budov a dále stavebních úprav, tj. vnitřní rekonstrukce prostorů školy související s dodávkou gastrovybavení. Jedná se o rekonstrukci podlah, provedení nových povrchů stěn a stropů, částečnou změnu jednotlivých dispozic bez zásahů do nosných konstrukcí. Dále budou instalovány nové podhledy a nové dveřní výplně s novými výdejními okny, dojde k výměně zařizovacích předmětů a výměně stávajících rozvodů zdravoinstalace a elektroinstalace.
Interne Kennung23/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelStudentská – revitalizace školní kuchyně Studentská 1427 v Jirkově