2. Verfahren
Verfahren
Titel: REKONSTRUKCE VZDUCHOTECHNIKY A CHLAZENÍ V PAVILONU „A“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce vzduchotechniky a chlazení v pavilonu „A“ Výstaviště Flora Olomouc. Technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v Technické zprávě, která tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Navrhované vzduchotechnické zařízení je primárně zaměřeno na zajištění požadovaných parametrů vnitřního mikroklimatu ve 2. NP a jeho zlepšení v prostorách 1. NP. Systém je navržen tak, aby zvládl značnou variabilitu využití haly A, od běžných výstav a veletrhů, které mají menší nároky na distribuci vzduchu do pobytových zón, až po kulturní akce a plesy, které vyžadují nejvyšší požadavky na prostorovou teplotu a proudění vzduchu v pobytových zónách návštěvníků. Z těchto důvodů bylo zvoleno řešení, které zahrnuje celkem tři nezávislé vzduchotechnické jednotky s regenerací tepla v entalpickém rotačním výměníku se zvýšenou účinností. Tyto jednotky zajišťují přívod upraveného venkovního nebo cirkulačního vzduchu do pěti variantních distribučních systémů, které jsou podrobně popsány v technické zprávě, která tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZT Flóra
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42512000 Klimaanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001