216697-2025 - Ergebnis
Niederlande – Bekämpfung von Forstschädlingen – Heraanbesteding Bestrijding eikenprocessierups gemeente Rucphen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Heraanbesteding Bestrijding eikenprocessierups gemeente Rucphen
Beschreibung: De dienstverlening bestaat uit het preventief en curatief bestrijden van de eikenprocessierups. Indicatieve aantallen (per jaar) • circa 4.000 bomen (maximaal 5.000 bomen) preventief bestrijden met Xen Tari; • circa 500 bomen (maximaal 500 bomen) preventief bestrijden met nematoden; • circa 1.000 bomen (maximaal 2.000 bomen) curatief bestrijden.
Interne Kennung: K010542
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De dienstverlening bestaat uit het preventief en curatief bestrijden van de eikenprocessierups.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd.