2. Verfahren
Verfahren
Titel: 10/2025 Dostawa produktu leczniczego i medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leku w celu zabezpieczenia terapii pacjentów w zakresie programu lekowego -,,Dostawa produktu leczniczego i medycznego do Szpitala Rejonowego w Raciborzu", określonych w formularzu cenowym nr 10/2025: PAKIET nr 1: Awalglukozydaza alfa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skorzysta z art. 138 ust. 2 ustawy Pzp bowiem zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert. W uzasadnieniu należy wskazać, że obecna umowa kończy się w grudniu 2025r. Jednakże, że względu na większe zużycie z powodu zwiększenia liczby pacjentów- umowa zostanie wcześniej zrealizowana bo już początkiem maja 2025r.Produktu leczniczy jest stosowany do leczenia pacjentów z chorobą Pompego. Postępowanie 15/2024 zostało przygotowane dla 2 pacjentów, jednakże leczonych na tę chwilę jest 6 pacjentów (w tym 3 przekazanych ze Szpitala w Tarnowskich Górach).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Awalglukozydaza alfa
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Awalglukozydaza alfa
Interne Kennung: 10/2025