2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT HOUDENDE DE AANDUIDING VAN EEN AANNEMER VOOR DE REALISATIE VAN DEELPROJECTEN VAN HET CAMPUSPLAN MPI OOSTERLO EN SCHOLEN MPI OOSTERLO
Beschreibung: Deze Selectieleidraad, samen gelezen met de Bijlagen, geeft toelichting bij de Opdracht, de opdrachtomschrijving en de plaatsingsprocedure voor de toewijzing van de Opdracht. Deze plaatsingsprocedure beoogt te leiden tot de sluiting van een bouwteamovereenkomst en een aannemingsovereenkomst, met een Aannemer die verantwoordelijk is voor de uitvoering van de Opdracht, in overeenstemming met het Bestek en de in het Bestek genoemde voorwaarden (zoals later aan de geselecteerde Kandidaten bezorgd). Met deze Selectieleidraad nodigt de Aanbestedende Overheid geïnteresseerde partijen uit een Aanvraag tot Deelneming voor de Opdracht in te dienen. De Selectieleidraad bevat daarbij informatie in verband met de wijze waarop de Aanvragen tot Deelneming moeten worden ingediend. Deze Selectieleidraad bevat in het bijzonder de beschrijving van het verloop van de selectiefase voor de gunning van de Opdracht. De selectiefase betreft de eerste fase van de plaatsingsprocedure, waarbij geschikte Kandidaten worden geselecteerd. In de tweede fase van de plaatsingsprocedure, zijnde de gunningsfase, worden de door de Aanbestedende Overheid geselecteerde Kandidaten verzocht een voorstel voor de uitvoering van de Opdracht uit te werken, en dit in een Offerte voor de Opdracht aan te bieden. Tijdens de gunningsfase kan mogelijk worden onderhandeld en wordt - desgevallend na optimalisatie van de Offerte - de economisch meest voordelige Offerte gekozen. De Aanbestedende Overheid behoudt zich daarbij het recht voor om reeds onmiddellijk, zelfs zonder onderhandelingen of desgevallend na een eerste optimalisatie, de economisch meest voordelige Offerte aan te duiden en tot gunning van de Opdracht over te gaan. De Selectieleidraad met alle bijhorende Bijlagen is met zorg samengesteld. Indien de Kandidaat toch onduidelijkheden of onvolkomenheden zou vaststellen, dient hij de Aanbestedende Overheid hiervan conform artikel 10 van deze Selectieleidraad schriftelijk op de hoogte te stellen. Na deze termijn gemelde onduidelijkheden of onvolkomenheden, blijven bij de beoordeling van de Aanvragen tot Deelneming in principe buiten beschouwing. Door de indiening van een Aanvraag tot Deelneming aanvaardt de Kandidaat onvoorwaardelijk de procedure zoals uiteengezet in deze Selectieleidraad.
Interne Kennung: PPP0XE-37/6010/Campusplan MPI Oosterlo
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Campusplan MPI Oosterlo_1