2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup licencí Oracle
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka licencí Oracle (dále jen “licence” nebo také jako “zboží”) pro interní aplikace zadavatele a jejich následná předplacená licenční podpora po dobu 5 let. Zadavatel požaduje: 1. 8x Oracle CPU - Database Enterprise Edition – Processor Perpetual včetně 8x Oracle CPU - Software Update License &Support (5 let) 2. 8x Oracle CPU - Real Application Clusters – Processor Perpetual včetně 8x Oracle CPU - Software Update License & Support (5 let) 3. 8x Oracle CPU - Oracle Diagnostic Pack – Processor Perpetual včetně 8x Oracle CPU - Software Update License & Support (5 let) Podrobně v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: VZ2026015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Kupní smlouvy. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Zadavatel v tomto případě uzavře smlouvu s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, v podobě a v rozsahu smlouvy, jež byla součástí nabídky tohoto dodavatele, upravené v důsledku skutečnosti, že část předmětu plnění Kupní smlouvy byla provedena původním dodavatelem. Nový dodavatel tak bude realizovat pouze ty zbývající části plnění Kupní smlouvy, jež nebyly realizovány původním/předchozím dodavatelem. Zadavatel si zároveň vyhrazuje právo neuzavřít smlouvu s dodavatelem, který neprokáže splnění podmínek účasti původního zadávacího řízení; v tomto případě je zadavatel oprávněn přistoupit k uzavření smlouvy s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí.