216816-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach Oddziału ZUS w Sosnowcu i w podległych Inspektoratach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach Oddziału ZUS w Sosnowcu i w podległych Inspektoratach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. Świadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach administrowanych przez Oddziału ZUS w Sosnowcu, poprzez: • bezpośrednią ochronę fizyczną obiektów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Sosnowcu i podległych Inspektoratów w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie i w Zawierciu, w tym przebywających na obiektach pracowników i osób trzecich; • dozór obiektów przy wykorzystaniu monitoringu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych; • podejmowanie działań grup interwencyjnych; • zamykanie i otwieranie Inspektoratów w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie i Zawierciu oraz przekazywanie kluczy do obiektów Grupie interwencyjnej. 2. Ochrona najmowanego przez Oddział obiektu w Sosnowcu, poprzez całodobowy elektroniczny nadzór systemów alarmowych.
Interne Kennung380000.271.102.2025-ZAP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest z zastosowaniem przepisów art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79715000 Streifendienste
5. Los
LosLOT-0001