See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst licenties CAD, BIM & Infoworks
Beschreibung: De opdracht heeft tot voorwerp : het leveren van een onderhoudsplan voor zowel CAD & BIM software als InfoWorks, inclusief licentieverlening en technische ondersteuning. Er zal een raamovereenkomst afgesloten worden met één deelnemer per perceel, voor 3 jaar met mogelijkheid tot 2 maal verlenging met 1 jaar (3+1+1).
Interne Kennung: 20250029
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20250029 - 1 - CAD & BIM - Software
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van een onderhoudsplan voor CAD-software. Dit houdt in: 1. Licentieverlening: - Het leveren van de benodigde softwarelicenties voor de gevraagde CAD & BIM producten. - De licenties moeten geldig zijn voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst. 2. Onderhoud en ondersteuning: - Het leveren van standaard onderhoud op de licenties, inclusief software-updates en upgrades. - Technische ondersteuning en helpdeskdiensten voor het gebruik en beheer van de CAD & BIM-software.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 20250029 - 2 - Infoworks
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van een onderhoudsplan voor InfoWorks-software. Dit houdt in: 1. Licentieverlening: - Het leveren van de benodigde softwarelicenties voor de gevraagde InfoWorks producten. - De licenties moeten geldig zijn voor de volledige looptijd van de overeenkomst. 2. Onderhoud en ondersteuning: - Het leveren van standaard onderhoud op de licenties, inclusief software-updates en upgrades. - Technische ondersteuning en helpdeskdiensten voor het gebruik en beheer van de InfoWorks-software. De opdracht kan zowel betrekking hebben op bestaande als nieuwe licenties en moet voorzien in continue ondersteuning om een optimale werking van de InfoWorks-software binnen de organisatie te garanderen. Meer specifiek omvat de opdracht het leveren van een onderhoudsplan voor de volgende licentie componenten: - Verlenging en onderhoudsplan voor 12 named user licenties InfoWorks WS Pr
Interne Kennung: 2