See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy pieczywa do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa z podziałem na 2 części: Część 1 – dostawa pieczywa do Oddziału Zewnętrznego w Strzelcach Opolskich (ul. Klonowa 3, 47-100 Strzelce Opolskie); Część 2 – dostawa pieczywa do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich (ul. Karola Miarki 1, 47-100 Strzelce Opolskie).
Vorherige Bekanntmachung: 727692-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa pieczywa do Oddziału Zewnętrznego w Strzelcach Opolskich (ul. Klonowa 3, 47-100 Strzelce Opolskie)
Beschreibung: 1. Chleb pszenny Krojony, pakowany w folii, z mąki pszennej chlebowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku (opakowaniu) dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 5 430 kg. Dzienne dostawy: od 180 kg do 220 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 32 550 2. Chleb razowy Krojony, pakowany w folii, z mieszanej mąki razowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna, pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 174 kg. Dzienne dostawy ok. 6 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 1 042 3 Bułka tarta Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 60 kg. Dostawy sukcesywne po około 20 kg. Opakowanie: 1 kg. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 240
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa pieczywa do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich (ul. Karola Miarki 1, 47-100 Strzelce Opolskie)
Beschreibung: 1 Chleb pszenny Krojony, pakowany w folii, z mąki pszennej chlebowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna, pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku (opakowaniu) dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 8 900 kg. Dzienne dostawy: od 280 kg do 320 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 53 340 2 Chleb razowy Krojony, pakowany w folii, z mieszanej mąki razowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna, pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku (opakowaniu) dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 410 kg. Dzienne dostawy ok. 14 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 2 409