21690-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen zum Heben, Fördern, Be- oder Entladen – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy stacji do transportu ściółki w ramach realizacji programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" dla Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum w Krakowie, odpowiednio w odniesieniu od jednej do dwóch części zamówienia.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy stacji do transportu ściółki w ramach realizacji programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" dla Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum w Krakowie, odpowiednio w odniesieniu od jednej do dwóch części zamówienia.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy stacji do transportu ściółki w ramach realizacji programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" dla Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum w Krakowie, odpowiednio w odniesieniu od jednej do dwóch części zamówienia. 1.1 Przedmiot zamówienia finansowany ze środków Priorytetowego Obszaru Badawczego qLife w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim na podstawie umowy nr 06/IDUB/2019/94 zawartej pomiędzy Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego a Uniwersytetem Jagiellońskim w dniu 16.12.2019r. 1.2 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A i B do SWZ, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane, stanowiący integralną część SWZ oraz zapisy pkt. 4) SWZ, które przedstawiają również zakres i wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 1.4 Rzuty pomieszczeń, w których będzie zlokalizowany i zamontowany przedmiot zamówienia wraz ze szlakami komunikacyjnymi wytyczonymi w budynku stanowią Załącznik A1 do SWZ. 2. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ, odpowiednio w odniesieniu od jednej do dwóch części zamówienia.
Interne Kennung141.272.90.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418000 Maschinen zum Heben, Fördern, Be- oder Entladen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42418910 Beladevorrichtungen, 42418920 Entladevorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy stacji do transportu ściółki w ramach realizacji programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza" dla Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum w Krakowie, odpowiednio w odniesieniu od jednej do dwóch części zamówienia. 1.1 Przedmiot zamówienia finansowany ze środków Priorytetowego Obszaru Badawczego qLife w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim na podstawie umowy nr 06/IDUB/2019/94 zawartej pomiędzy Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego a Uniwersytetem Jagiellońskim w dniu 16.12.2019r. 1.2 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A i B do SWZ, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane, stanowiący integralną część SWZ oraz zapisy pkt. 4) SWZ, które przedstawiają również zakres i wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 1.4 Rzuty pomieszczeń, w których będzie zlokalizowany i zamontowany przedmiot zamówienia wraz ze szlakami komunikacyjnymi wytyczonymi w budynku stanowią Załącznik A1 do SWZ. 2. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ.
Interne Kennung141.272.90.2024 - część 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42418910 Beladevorrichtungen
LosLOT-0002
Interne Kennung141.272.90.2024 - część 2 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42418920 Entladevorrichtungen