See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załącznikach nr 1.1 – 1.15 (formularzach cenowych) oraz we wzorach umów, które stanowią załączniki do SWZ. 2. Kod numeryczny Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) dla przedmiotowego zadania: 50730000-1 – usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących. 3. Postulowane wymagania stawiane wykonawcom: 1) Wymagana jest akceptacja przez Wykonawcę w całości wzorów umów stanowiących załączniki do SWZ. 2) Zamawiający, ze względu na gwarancję, wymaga złożenia dokumentów potwierdzających uzyskanie certyfikatu Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub innego dokumentu, uprawniającego do wykonywania czynności serwisowych w okresie gwarancyjnym, aktualnego na dzień składania ofert, w zakresie następujących pakietów: - pakiet nr 7 – czynności serwisowe klimatyzatorów MDV, - pakiet nr 9 - czynności serwisowe klimatyzatorów ROTENSO, - pakiet nr 11 – czynności serwisowe klimatyzatorów HAIER, 3) Wykonawca poniesie wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. 4) Cena oferty winna zawierać wszelkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia zgodnie z warunkami zawartymi we wzorach umów i załącznikach do umowy wraz z dojazdem pracowników do miejsca wykonania usługi. 5) Cena może ulec zmianie tylko w przypadku zmiany podatku VAT. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: 10/2.3.4/26/SZP/U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługi serwisowania klimatyzacji w obiektach KWP Lublin, CBŚP i BSWP;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.1 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: usługi serwisowania wentylacji mechanicznej w obiektach KWP Lublin, CBŚP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.2 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: usługi serwisowania klimatyzacji w obiektach KMP Lublin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.3 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: usługi serwisowania wentylacji mechanicznej w obiektach KMP Lublin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.4 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: usługi serwisowania klimatyzacji w obiektach KPP Biłgoraj, KPP Hrubieszów, KPP Tomaszów Lubelski, KMP Zamość;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.5 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: usługi serwisowania wentylacji mechanicznej w obiektach KPP Biłgoraj, KPP Hrubieszów, KPP Tomaszów Lubelski, KMP Zamość
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.6 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: usługi serwisowania klimatyzacji w obiektach KPP Biłgoraj (gwarancja MDV);
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.7 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: usługi serwisowania klimatyzacji w obiektach KMP Biała Podlaska, KPP Lubartów, KPP Łuków, KPP Parczew, KPP Radzyń Podlaski, KPP Ryki;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.8 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: usługi serwisowania klimatyzacji w obiektach KPP Łuków (gwarancja - ROTENSO);
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.9 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: usługi serwisowania wentylacji mechanicznej w obiektach KMP Biała Podlaska, KPP Lubartów, KPP Radzyń Podlaski;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.10 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: usługi serwisowania klimatyzacji w obiektach PP Michów, PP Kamionka, PP Ostrów Lubelski (gwarancja HAIER);
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.11 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: usługi serwisowania klimatyzacji w obiektach KMP Chełm, KPP Krasnystaw, KPP Łęczna, KPP Świdnik, KPP Włodawa;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.12 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: usługi serwisowania wentylacji mechanicznej w obiektach KMP Chełm, KPP Krasnystaw, KPP Łęczna, KPP Świdnik;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.13 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: usługi serwisowania klimatyzacji w obiektach KPP Janów Lubelski, KPP Kraśnik, KPP Opole Lubelskie, KPP Puławy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.14 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: usługi serwisowania wentylacji mechanicznej w obiektach KPP Janów Lubelski, KPP Kraśnik, KPP Opole Lubelskie, KPP Puławy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń wentylacji mechanicznej zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.15 (formularzu cenowym) oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 15