See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa następnych środków w 2026 roku
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa następnych środków w 2026 roku, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Kod CPV: 24450000-3 – wyroby rolno-chemiczne 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ. Zamawiający poniżej przedstawia wymagania dotyczące realizacji poszczególnych ww. Zadań: Nr Zadania Nazwa Jednostka miary Ilość Minimalny zakres stosowania (zarejestrowana uprawa kluczowa) Termin dostawy 1. Switch 62,5 WG lub równoważny Kilogramy 30 Fasola szparagowa Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 lipca 2026 2. Pulsar 40 bądź równoważny Sztuki 30 Wg etykiety rejestracyjnej Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 3. Zestaw Zorvec Enicade 2,5 L + Azuleo 5L lub równoważny Sztuki 22 Wg etykiety rejestracyjnej każdego z produktów, wchodzących w skład opakowania. Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 4. Axidor lub równoważny Litry 900 Wg etykiety rejestracyjnej Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 5. Orondis VIP lub równoważny Litry 180 Wg etykiety rejestracyjnej Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 6. Divexo lub równoważny Litry 700 Wg etykiety rejestracyjnej Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 7. Electis CX lub równoważny Kilogramy 160 Wg etykiety rejestracyjnej Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 8. Propulse 250 SE lub równoważny Litry 180 Rzepak ozimy, ziemniaki, kukurydza, gorczyca biała, rzodkiew oleista Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 9. Samar lub równoważny Kilogramy 90 Ziemniak, marchew, burak ćwikłowy Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 10. Leimay 200 SC lub równoważny Litry 120 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 lipca 2026 11. Fluazinova lub równoważny Litry 100 Ziemniak Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 12. Zestaw Kabuki 4 litry + Kabuki Oil 10 litrów lub równoważny Sztuki 35 Wg etykiety rejestracyjnej dla produktu nr 1 oraz ulotki informacyjnej dla produktu nr 2 Do 90 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 sierpnia 2026 13. Hajmon 250 EC lub równoważny Litry 60 Rzepak ozimy, pszenica ozima, pszenżyto ozime, ziemniak, burak cukrowy, marchew, burak ćwikłowy, Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 14. Shenzi 200 SC lub równoważny Litry 40 Ziemniak, kukurydza, Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 15. Cuprofix lub równoważy Kilogramy 600 Ziemniak Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 16. Cobre lub równoważny Litry 400 6% miedzi skompleksowanej w 100% kwasami organicznymi i całkowicie rozpuszczalnej w wodzie Do 14 dni od dnia podpisania umowy, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdego z zadań zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania przedmiotu zamówienia równoważnego do wskazanego powyżej. Zamawiający uzna preparat za równoważny, jeżeli: 1. Treść etykiety rejestracyjnej zaoferowanego preparatu równoważnego będzie spełniać wymagania Zamawiającego, opisane w tabeli, w następującym zakresie: - rodzaju i ilości substancji czynnej (ilość substancji czynnej, zawartej w preparacie oferowanym nie może być mniejsza niż ilość substancji czynnej określonej w etykiecie rejestracyjnej preparatu wymienionego z nazwy) - formulacji; - minimalnego zakresu stosowania (rejestracji na uprawy określone według tabeli wraz z ewentualnym sposobem aplikacji) 2. Środek równoważny będzie dopuszczony do stosowania, poprzez jego umieszczenie na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/etykiety-srodkow-ochrony-roslin W przypadku zadania 16 oraz Kabuki Oil, stanowiącego część zadania 12, Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych i zastosowanie produktów równoważnych z zastrzeżeniem, by ich parametry jakościowe i cechy, określone w ulotce informacyjnej, były co najmniej takie same, jak parametry i cechy produktów opisanych powyżej. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został dostarczony w największych możliwych opakowaniach dostępnych na rynku. 3. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 1) Oferty można składać w odniesieniu do: 1 jednej części zamówienia, 1 *kilku części zamówienia, 1 *wszystkich części zamówienia. 2) Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie temu samemu wykonawcy: 16 Termin ważności (termin przydatności do stosowania) przedmiotu zamówienia nie będzie krótszy, niż 12 miesięcy licząc od ostatecznego dnia terminu realizacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Switch 62,5 WG lub równoważny
Beschreibung: Switch 62,5 WG lub równoważny Kilogramy 30 Fasola szparagowa Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 lipca 2026
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 30 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: Pulsar 40 bądź równoważny
Beschreibung: Pulsar 40 bądź równoważny Sztuki 30 Wg etykiety rejestracyjnej Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 30 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw Zorvec Enicade 2,5 L + Azuleo 5L lub równoważny
Beschreibung: Zestaw Zorvec Enicade 2,5 L + Azuleo 5L lub równoważny Sztuki 22 Wg etykiety rejestracyjnej każdego z produktów, wchodzących w skład opakowania. Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 22 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Axidor lub równoważny
Beschreibung: Axidor lub równoważny Litry 900 Wg etykiety rejestracyjnej Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 4
Menge: 900 Liter
Los: LOT-0005
Titel: Orondis VIP lub równoważny
Beschreibung: Orondis VIP lub równoważny Litry 180 Wg etykiety rejestracyjnej Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 5
Menge: 180 Liter
Los: LOT-0006
Titel: Divexo lub równoważny
Beschreibung: Divexo lub równoważny Litry 700 Wg etykiety rejestracyjnej Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 6
Menge: 700 Liter
Los: LOT-0007
Titel: Electis CX lub równoważny
Beschreibung: Electis CX lub równoważny Kilogramy 160 Wg etykiety rejestracyjnej Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 7
Menge: 160 Kilogramm
Los: LOT-0008
Titel: Propulse 250 SE lub równoważny
Beschreibung: Propulse 250 SE lub równoważny Litry 180 Rzepak ozimy, ziemniaki, kukurydza, gorczyca biała, rzodkiew oleista Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Samar lub równoważny
Beschreibung: Samar lub równoważny Kilogramy 90 Ziemniak, marchew, burak ćwikłowy Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 9
Menge: 90 Kilogramm
Los: LOT-0010
Titel: Leimay 200 SC lub równoważny
Beschreibung: Leimay 200 SC lub równoważny Litry 120 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 lipca 2026
Interne Kennung: Zadanie 10
Menge: 120 Liter
Los: LOT-0011
Titel: Fluazinova lub równoważny
Beschreibung: Fluazinova lub równoważny Litry 100 Ziemniak Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 11
Menge: 100 Liter
Los: LOT-0012
Titel: Zestaw Kabuki 4 litry + Kabuki Oil 10 litrów lub równoważny
Beschreibung: Zestaw Kabuki 4 litry + Kabuki Oil 10 litrów lub równoważny Sztuki 35 Wg etykiety rejestracyjnej dla produktu nr 1 oraz ulotki informacyjnej dla produktu nr 2 Do 90 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 sierpnia 2026
Interne Kennung: Zadanie 12
Menge: 35 Stück
Los: LOT-0013
Titel: Hajmon 250 EC lub równoważny
Beschreibung: Hajmon 250 EC lub równoważny Litry 60 Rzepak ozimy, pszenica ozima, pszenżyto ozime, ziemniak, burak cukrowy, marchew, burak ćwikłowy, Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 13
Menge: 60 Liter
Los: LOT-0014
Titel: Shenzi 200 SC lub równoważny
Beschreibung: Shenzi 200 SC lub równoważny Litry 40 Ziemniak, kukurydza, Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 14
Menge: 40 Liter
Los: LOT-0015
Titel: Cuprofix lub równoważy
Beschreibung: Cuprofix lub równoważy Kilogramy 600 Ziemniak Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 15
Menge: 600 Kilogramm
Los: LOT-0016
Titel: Cobre lub równoważny
Beschreibung: Cobre lub równoważny Litry 400 6% miedzi skompleksowanej w 100% kwasami organicznymi i całkowicie rozpuszczalnej w wodzie Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 16
Menge: 400 Liter