See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA DLA POWIATOWEGO ZESPOŁU SZPITALI W RAMACH PROJEKTU PN. „WZMOCNIENIE POTENCJAŁU DIAGNOSTYCZNO-TERAPEUTYCZNEGO W ZAKRESIE KARDIOLOGII W PZS W OLEŚNICY POPRZEZ ZAKUP NOWOCZESNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO” REALIZOWANEGO W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI: KOMPONENT D „EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA”
Beschreibung: DOSTAWA SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA DLA POWIATOWEGO ZESPOŁU SZPITALI W RAMACH PROJEKTU PN. „WZMOCNIENIE POTENCJAŁU DIAGNOSTYCZNO-TERAPEUTYCZNEGO W ZAKRESIE KARDIOLOGII W PZS W OLEŚNICY POPRZEZ ZAKUP NOWOCZESNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO” REALIZOWANEGO W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI: KOMPONENT D „EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA” INWESTYCJA D1.1.1 „ROZWÓJ I MODERNIZACJA INFRASTRUKTURY CENTRÓW OPIEKI WYSOKOSPECJALISTYCZNEJ I INNYCH PODMIOTÓW LECZNICZYCH”
Vorherige Bekanntmachung: 115068-2026
Interne Kennung: PZS/PN/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192100 Medizinische Betten, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192210 Untersuchungstische, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 33112200 Ultraschallanlage, 33123200 Elektrokardiografen, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 30213300 Tischcomputer, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Kardiomonitory z centralą
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Defibrylator
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 EKG 12 kanałowe spoczynkowe, wózek transportowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Holter ciśnieniowy, mankiet normalny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Holter EKG, oprogramowanie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 Stół rehabilitacyjny elektryczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 6
Haupteinstufung (cpv): 33192210 Untersuchungstische
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 USG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 Wózek anestezjologiczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.8 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 Łóżko z wagą i szafką
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 9
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 Łóżko bez wagi i szafka
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.10 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 Wózek kąpielowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 11
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 Kapnograf przenośny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 Holter ciśnieniowy z oprogramowaniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.13 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 Holter EKG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.14 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 Bieżnia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.15 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 USG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.16 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 Parawan jezdny meble medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.17 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 17
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 Wózek pod defibrylator
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.18 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 Sprzęt komputerowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.19 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 19
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör