2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja spotkań grup i gremiów związanych z Procesem Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie łódzkim.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Organizacja spotkań grup i gremiów związanych z Procesem Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie łódzkim. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja usług obejmujących: • zapewnienie przestrzeni konferencyjnej wraz z obsługą techniczną; • catering wraz z obsługą; • usługi hotelarskie; • transport; • zapewnienie wsparcia merytorycznego; na potrzeby organizacji następujących spotkań: 1. Tematycznych Grup Roboczych dla 7 Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji (RIS), minimum 14 spotkań, maksymalnie 28 spotkań jednodniowych. 2. Minimum 1 spotkanie, maksymalnie 4 spotkania dwudniowe dla grupy cross-sektorowej oraz Zespołu Roboczego ds. Monitoringu, Ewaluacji i Aktualizacji Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Łódzkiego (ZMEiA). 3. Minimum 1, maksymalnie 3 spotkania jednodniowe dla gremiów uczestniczących w PPO w województwie łódzkim. 4. Minimum 1, maksymalnie 3 spotkania jednodniowe dla startupów o profilu innowacyjnym. 5. Minimum 1, maksymalnie 4 jednodniowe wydarzenia gospodarcze PPO. Nazwa i kod CPV: 55510000-8 Usługi bufetowe 55120000-7 Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 55110000-4 Hotelarskie usługi noclegowe 55300000-3 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 60100000-9 Usługi w zakresie transportu drogowego
Interne Kennung: OPPIV.272.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Usługi społeczne. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w oparciu o przepisy art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 (usługi społeczne) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55510000 Dienstleistungen von Kantinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa organizacji wydarzenia plenerowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Organizacja spotkań grup i gremiów związanych z Procesem Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie łódzkim. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja usług obejmujących: • zapewnienie przestrzeni konferencyjnej wraz z obsługą techniczną; • catering wraz z obsługą; • usługi hotelarskie; • transport; • zapewnienie wsparcia merytorycznego; na potrzeby organizacji następujących spotkań: 1. Tematycznych Grup Roboczych dla 7 Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji (RIS), minimum 14 spotkań, maksymalnie 28 spotkań jednodniowych. 2. Minimum 1 spotkanie, maksymalnie 4 spotkania dwudniowe dla grupy cross-sektorowej oraz Zespołu Roboczego ds. Monitoringu, Ewaluacji i Aktualizacji Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Łódzkiego (ZMEiA). 3. Minimum 1, maksymalnie 3 spotkania jednodniowe dla gremiów uczestniczących w PPO w województwie łódzkim. 4. Minimum 1, maksymalnie 3 spotkania jednodniowe dla startupów o profilu innowacyjnym. 5. Minimum 1, maksymalnie 4 jednodniowe wydarzenia gospodarcze PPO. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ). Nazwa i kod CPV: 55510000-8 Usługi bufetowe 55120000-7 Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 55110000-4 Hotelarskie usługi noclegowe 55300000-3 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 60100000-9 Usługi w zakresie transportu drogowego