217044-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Europese aanbesteding Schoonmaakonderhoud WMD Drinkwater NV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Schoonmaakonderhoud WMD Drinkwater NV
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: • Regulier schoonmaakonderhoud • Glasbewassing • Vloeronderhoud • Bijvullen sanitaire voorzieningen Buiten de opdracht valt: • Levering sanitaire voorzieningen Het betreft een Overeenkomst voor 3 jaren. Hierna heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog 7 keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus 10 jaar duren. Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 2024-SMO0705
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: • Regulier schoonmaakonderhoud • Glasbewassing • Vloeronderhoud • Bijvullen sanitaire voorzieningen Buiten de opdracht valt: • Levering sanitaire voorzieningen Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Overeenkomst voor 3 jaren. Hierna heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog 7 keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus 10 jaar duren.