217146-2026 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme und Server – Zvýšení kybernetické bezpečnosti v HL – pořízení NAC – řízení přístupu k síti – opakované řízení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZvýšení kybernetické bezpečnosti v HL – pořízení NAC – řízení přístupu k síti – opakované řízení
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je pořízení komplexního systému pro řízení přístupu k síti HL (NAC) včetně výměny všech potřebných switchů a dodávka systému pro jednotnou centrální správu a monitoring všech síťových prvků v síti HL. Součástí předmětu plnění je montáž, instalace a uvedení dodaného zařízení a služeb do provozu, dále pak otestování, předvedení funkčnosti, zaškolení obsluhy a předání dokumentace. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung2026/386/HL/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
LosLOT-0001