See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompleksowego przeglądu wszystkich klimatyzatorów przedziałowych i kabinowych zamontowanych na EZT.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla stałego zakresu przeglądu oraz zakresu prac dodatkowych (konieczne naprawy bieżące uszkodzeń ujawnionych podczas przeglądu) został określony w załączonym w ogłoszeniu wzorze umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Przegląd klimatyzatorów zamontowanych na zmodernizowanym taborze kolejowym serii EN57 AKM
Beschreibung: Przegląd klimatyzatorów zamontowanych na zmodernizowanym taborze kolejowym serii EN57 AKM Nr 3003 i 3005 należy przeprowadzić zgodnie z DTR klimatyzatora zamontowanego na pojeździe gdzie: • w przedziałach pasażerskich - zamontowano klimatyzatory typu ARPOL –UKW.KD.03-18000/15000SG/3x400V wyprodukowane przez firmę ARMPOL. • w kabinie maszynisty – zamontowano klimatyzatory typu ARMPOL –UKW.KD.01-5200S/3000G/3x400V, wyprodukowane ze strony firmy ARMPOL.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 2 - Przegląd klimatyzatorów zamontowanych na zmodernizowanym taborze kolejowym serii EN57 -1452 i 1479 - 2 pojazdy
Beschreibung: Przegląd klimatyzatorów zamontowanych na zmodernizowanym taborze kolejowym serii EN57 -1452 i 1479 należy przeprowadzić zgodnie z DTR klimatyzatora zamontowanego na pojeździe gdzie: 1) w przedziałach pasażerskich - zamontowano klimatyzatory typu LRV 10T WAU wyprodukowane przez firmę TT-Thermo King 2) w kabinie maszynisty – zamontowano klimatyzatory typu RAC-4 firmy TT-Thermo King.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 3 - Przegląd klimatyzatorów zamontowanych na zmodernizowanym taborze kolejowym serii EN57 AL (EN57AL posiadającego kolejne Nr 753, 959, 1222, 1251, 1768, 1769, 1825) - 7 pojazdów,
Beschreibung: Przegląd klimatyzatorów zamontowanych na zmodernizowanym taborze kolejowym serii EN57 o oznaczeniu AL (EN57AL posiadającego kolejne Nr 753, 959, 1222, 1251, 1768, 1769, 1825) należy przeprowadzić zgodnie z DTR klimatyzatora zamontowanego na pojeździe gdzie: 1) w przedziałach pasażerskich - zamontowano klimatyzatory typu Railcool A230 wyprodukowane przez firmę WEBASTO 2) w kabinie maszynisty – zamontowano klimatyzator typu Railcool R105 firmy WEBASTO.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 4 - Przegląd klimatyzatorów zamontowanych na zmodernizowanym taborze kolejowym serii ED72 Ac (ED72Ac Nr 103) - 1 pojazd.
Beschreibung: Przegląd klimatyzatorów zamontowanych na zmodernizowanym taborze kolejowym serii ED72Ac (ED72Ac posiadający Nr 103) należy przeprowadzić zgodnie z DTR klimatyzatora zamontowanego na pojeździe gdzie: 1) w przedziale pasażerskim - zamontowano klimatyzatory typu typu HVAC 8404 S-ZNTK wyprodukowane przez firmę Konvekta Thermo-System 2) w kabinie maszynisty – zamontowano klimatyzator typu HVAC 3405 z ogrzewaniem BKL-0504002C72 firmy Konvekta Thermo-System.
Interne Kennung: Zadanie 4