See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów odznaczeń resortowych nadawanych w Państwowej Straży Pożarnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów odznaczeń resortowych nadawanych w Państwowej Straży Pożarnej. Zamówienie zostało podzielone na części: • Część A - Odznaka Świętego Floriana „Za Zasługi dla Społeczności Lokalnej” (1500 szt.). • Część B - Odznaka „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” (300 szt. odznak złotych, 700 szt. odznak srebrnych,2000 szt. odznak brązowych). • Część C - Etui (pudełko) do odznaki „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” (5000 szt.). • Część D – Okładka legitymacji do odznaki „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” (5000 szt.).
Interne Kennung: BF-IV.2370.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18512200 Medaillen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199500 Stehordner, Posteingangskästen, Magazine und ähnliche Artikel, 22458000 Spezial-Druckerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A
Beschreibung: Odznaka Świętego Floriana „Za Zasługi dla Społeczności Lokalnej” (1500 szt.).
Interne Kennung: BF-IV.2370.11.2025A
Los: LOT-0002
Titel: Część B
Beschreibung: Odznaka „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” (300 szt. odznak złotych, 700 szt. odznak srebrnych,2000 szt. odznak brązowych)
Interne Kennung: BF-IV.2370.11.2025B
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 441 ust. 1 pkt Ustawy tj. opcji zwiększenia zakupu do 100% przedmiotu zamówienia podstawowego w przypadku wygospodarowania dodatkowych środków na ten cel.
Los: LOT-0003
Titel: Część C
Beschreibung: Etui (pudełko) do odznaki „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” (5000 szt.)
Interne Kennung: BF-IV.2370.11.2025C
Haupteinstufung (cpv): 30199500 Stehordner, Posteingangskästen, Magazine und ähnliche Artikel
Los: LOT-0004
Titel: Część D
Beschreibung: Okładka legitymacji do odznaki „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” (5000 szt.)
Interne Kennung: BF-IV.2370.11.2025D