2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vyhrazený DNS na dodávky ICT pro UHK 2022-2026
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení vyhrazeného DNS na dodávky ICT pro UHK na 4 roky. Po zavedení DNS budou v rámci tohoto DNS elektronicky a automaticky obesíláni všichni účastníci, kteří podali žádost o účast v souladu se Zákonem i touto ZD a byli do tohoto DNS zařazeni, a to po celou dobu trvání DNS.
Interne Kennung: P22V00000005
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 38650000 Fotografische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001