217274-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Datenverarbeitung – Raamovereenkomst Inwinning Mobiliteitsdata
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Inwinning Mobiliteitsdata
Beschreibung: De scope van de raamovereenkomst omvat de inwinning van mobiliteitsdata via vier percelen. NDW wil verschillende vormen van mobiliteitsdata kunnen inkopen, zoals ruwe data, informatie, producten en diensten. Deze verkeersdata zijn afkomstig uit diverse databronnen. De behoefte van NDW kan zowel een specifieke vorm of databron betreffen als een functioneel gespecificeerde vraag, waarbij verschillende vormen en databronnen worden gecombineerd. De Raamovereenkomst heeft een maximale waarde van €60.000.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Locatie specifiek en gerichte mobiliteitsinwinning
Beschreibung: Bij de inkoop van Data uit Locatie specifiek en gerichte mobiliteitsinwinning gaat het om verschillende soorten gegevens die op vaste locaties langs, op, boven of in de weg worden ingewonnen, zoals intensiteiten, puntsnelheden, voertuigcategorieën, gewicht, identificatie van gevaarlijke stoffen, weg open/dicht, bezetting parkeerplaats, etc. Hiervoor zijn verschillende technologieën beschikbaar, in verschillende stadia van volwassenheid die verschillende gegevenskwaliteiten opleveren.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Niet locatie specifiek en gerichte mobiliteitsinwinning
Beschreibung: Bij de inkoop van niet locatie specifieke en gerichte mobiliteitsinwinning gaat het om de inwinning van verschillende soorten gegevens op niet locatie specifieke en gerichte voor zowel gemotoriseerd- als fiets- en voetgangersvervoer. Deze verkeersgegevens zijn afkomstig uit verschillende databronnen waaronder Probe Vehicle Data, Floating Car Data, cellulaire data en crowd sourced data. De behoefte van NDW kan een concrete vorm en databron betreffen, maar kan ook een behoefte betreffen die functioneel is gespecificeerd en een samenvoeging is van verschillende vormen en databronnen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Locatie specifieke en gerichte fiets- en voetgangersinwinning
Beschreibung: Bij de inkoop van locatie specifieke en gerichte fiets‐ en voetgangersinwinning gaat het om verschillende soorten gegevens, zoals intensiteiten, puntsnelheden, reistijden, categorieën, etc. Hiervoor zijn verschillende technologieën beschikbaar, in verschillende stadia van volwassenheid die verschillende gegevenskwaliteiten opleveren.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Integrale en overige data inwinning
Beschreibung: De opdrachtgever heeft ervaren dat er steeds vaker behoefte is aan een samenvoeging en/of combinatie van meerdere soorten inwinning van mobiliteitsdata. Om dergelijke aanvragen in de toekomst beter te kunnen faciliteren, is perceel 4 – integrale en overige data-inwinning opgezet. Hierin worden vraagstukken en opdrachten ondergebracht die de scope van perceel 1, 2 en/of 3 overstijgen en/of waarvoor de inwinmethode niet passend of nog onbekend is.
Interne Kennung: 4