See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA SZYCIA UMUNDUROWANIA WEDŁUG OKREŚLONYCH WZORÓW DLA ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH I KANDYDATÓW NA ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wytworzenie i dostarczenie przedmiotów umundurowania i wyekwipowania dla żołnierzy w jednostkach wojskowych w 2026.
Interne Kennung: 43/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1-Zadanie nr 1 – uszycie umundurowania - koszulobluzy z krótkim rękawem koloru khaki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wytworzenie i dostarczenie przedmiotów umundurowania i wyekwipowania dla żołnierzy w jednostkach wojskowych w 2026, liczba żołnierzy pełniących służbę w jednostkach wojskowych oraz uprawnionych do umundurowania i wyekwipowania jest zmienna i niezależna w jakimkolwiek stopniu od Zamawiającego.
Interne Kennung: 1-Zadanie nr 1 – uszycie umundurowania - koszulobluzy z krótkim rękawem koloru khaki
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego określonego, w sytuacji wzrostu liczby żołnierzy, których należy wyposażyć w umundurowanie lub w przypadku decyzji wyższych przełożonych. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku skorzystania z prawa opcji Zamawiający powiadomi Wykonawcę na piśmie o asortymencie i zamawianych ilościach oraz rozmiarach. Zamiar skorzystania z prawa opcji może być zgłoszony w terminie maksymalnie do 10 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2-Zadanie nr 2 – uszycie umundurowania - koszulobluzy z długim rękawem koloru khaki
Interne Kennung: 2-Zadanie nr 2 – uszycie umundurowania - koszulobluzy z długim rękawem koloru khaki
Los: LOT-0003
Titel: 3-Zadanie nr 3 – uszycie umundurowania – mundury galowe wojsk lądowych
Interne Kennung: 3-Zadanie nr 3 – uszycie umundurowania – mundury galowe wojsk lądowych
Los: LOT-0004
Titel: 4-Zadanie nr 4 – uszycie umundurowania – mundury galowe damskie (ze spódnicą) wojsk lądowych
Interne Kennung: 4-Zadanie nr 4 – uszycie umundurowania – mundury galowe damskie (ze spódnicą) wojsk lądowych
Los: LOT-0005
Titel: 5-Zadanie nr 5 – uszycie umundurowania – mundur galowy generalski wojsk lądowych
Interne Kennung: 5-Zadanie nr 5 – uszycie umundurowania – mundur galowy generalski wojsk lądowych
Los: LOT-0006
Titel: 6-Zadanie nr 6 – uszycie umundurowania – mundury wyjściowe damskie (ze spódnicą) wojsk lądowych
Interne Kennung: 6-Zadanie nr 6 – uszycie umundurowania – mundury wyjściowe damskie (ze spódnicą) wojsk lądowych
Los: LOT-0007
Titel: 7-Zadanie nr 7 – uszycie umundurowania – mundury wyjściowe wojsk lądowych
Interne Kennung: 7-Zadanie nr 7 – uszycie umundurowania – mundury wyjściowe wojsk lądowych
Los: LOT-0008
Titel: 8-Zadanie nr 8 – uszycie umundurowania – płaszcze
Interne Kennung: 8-Zadanie nr 8 – uszycie umundurowania – płaszcze
Los: LOT-0009
Titel: 9-Zadanie nr 9 – uszycie umundurowania – płaszcz służbowy wojsk lądowych
Interne Kennung: 9-Zadanie nr 9 – uszycie umundurowania – płaszcz służbowy wojsk lądowych
Los: LOT-0010
Titel: 10-Zadanie nr 10 – uszycie umundurowania – spodnie wyjściowe letnie damskie wojsk lądowych
Interne Kennung: 10-Zadanie nr 10 – uszycie umundurowania – spodnie wyjściowe letnie damskie wojsk lądowych
Los: LOT-0011
Titel: 11-Zadanie nr 11 – uszycie umundurowania – spodnie wyjściowe letnie wojsk lądowych
Interne Kennung: 11-Zadanie nr 11 – uszycie umundurowania – spodnie wyjściowe letnie wojsk lądowych