See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QMMO26-4069 - Levering en afname (injectie) van 100 % groene elektrische energie en het ter beschikking stellen van de nodige vermogens voor 2029 aan de verschillende sites van de leden van de Associatie KU Leuven en bevoorrechte partners - Percelen A t.e.m. P
Beschreibung: QMMO26-4069 - Levering en afname (injectie) van 100 % groene elektrische energie en het ter beschikking stellen van de nodige vermogens voor 2029 aan de verschillende sites van de leden van de Associatie KU Leuven en bevoorrechte partners - Percelen A t.e.m. P
Interne Kennung: QMMO26-4069
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QMMO26-4069 - Perceel A: KU Leuven
Beschreibung: QMMO26-4069 - Levering en afname (injectie) van 100 % groene elektrische energie en het ter beschikking stellen van de nodige vermogens voor 2029 aan de verschillende sites van de leden van de Associatie KU Leuven en bevoorrechte partners
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: QMMO26-4069 - Perceel J: Bio-Incubator NV
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: QMMO26-4069 - Perceel K: IMEC
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: QMMO26-4069 - Perceel L: Energyville NV
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: QMMO26-4069 - Perceel M: Terranova vzw
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: QMMO26-4069 - Perceel N: International School of Leuven
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: QMMO26-4069 - Perceel O: Stuk Kunstencentrum vzw
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: QMMO26-4069 - Perceel P: UZ Leuven
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0002
Titel: QMMO26-4069 - Perceel B: Odisee vzw
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: QMMO26-4069 - Perceel C: Luca School of Arts vzw
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: QMMO26-4069 - Perceel D: UC Leuven vzw
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: QMMO26-4069 - Perceel E: Thomas More Mechelen - Antwerpen vzw
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: QMMO26-4069 - Perceel F: Thomas More Kempen vzw
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: QMMO26-4069 - Perceel G: Katholieke Hogeschool Vives Noord vzw
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: QMMO26-4069 - Perceel H: Katholieke Hogeschool Vives Zuid vzw
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: QMMO26-4069 - Perceel I: UC Limburg vzw
Interne Kennung: 9