217305-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – RZP-1/KS/2026 - Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRZP-1/KS/2026 - Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego. Przedmiot zamówienia obejmuje 4 pakiety: Pakiet nr 1 - Rozbudowa o nowe moduły Szpitalnego Systemu Informatycznego Pakiet nr 2 - Rozbudowa systemu PACS wraz ze wsparciem technicznym Pakiet nr 3 - Dostawa bezterminowej licencji oprogramowania klasy relacyjnej bazy danych Pakiet nr 4 - Dostawa i wdrożenie asystenta lekarza Zamówienie jest finansowane z funduszy UE w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO) w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”
Vorherige Bekanntmachung181883-2026
Interne KennungRZP-1/KS/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1-Rozbudowa o nowe moduły Szpitalnego Systemu Informatycznego-RZP-1/KS/2026
BeschreibungRZP-1/KS/2026-Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego-w zakresie Pakiet 1-Rozbudowa o nowe moduły Szpitalnego Systemu Informatycznego
Interne KennungPakiet 1-Rozbudowa o nowe moduły Szpitalnego Systemu Informatycznego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung
LosLOT-0002
TitelPakiet 2-Rozbudowa systemu PACS wraz ze wsparciem technicznym-RZP-1/KS/2026
BeschreibungRZP-1/KS/2026-Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego-w zakresie Pakiet 2-Rozbudowa systemu PACS wraz ze wsparciem technicznym
Interne KennungPakiet 2-Rozbudowa systemu PACS wraz ze wsparciem technicznym
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
LosLOT-0003
TitelPakiet 3-Dostawa bezterminowej licencji oprogramowania klasy relacyjnej bazy danych -RZP-1/KS/2026
BeschreibungRZP-1/KS/2026-Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego-w zakresie Pakiet 3-Dostawa bezterminowej licencji oprogramowania klasy relacyjnej bazy danych
Interne KennungPakiet 3-Dostawa bezterminowych licencji oprogramowania klasy relacyjnej bazy danych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
LosLOT-0004
TitelPakiet 4-Dostawa i wdrożenie asystenta lekarza -RZP-1/KS/2026
BeschreibungRZP-1/KS/2026-Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego-w zakresie Pakiet 4-Dostawa i wdrożenie asystenta lekarza
Interne KennungPakiet 4-Dostawa i wdrożenie asystenta lekarza
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung