2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka přístroje pro masivně paralelní sekvenaci metodou krátkých čtení (short read) včetně dodávek kompatibilního spotřebního materiálu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka přístroje pro masivně paralelní sekvenaci metodou krátkých čtení (short read) včetně dodávek kompatibilního spotřebního materiálu
Interne Kennung: Spisová značka: MU-ZAK/125251/2026/3192657/CEITEC-CŘS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Podmínky pro tyto změny jsou vymezeny v obchodních a jiných smluvních podmínkách. Předpokládaná hodnota vyhrazených změn závazku činí 6 000 000 Kč bez DPH