2. Verfahren
Verfahren
Titel: Milieutoezicht
Beschreibung: Raamovereenkomst voor Milieutoezicht De opdracht bestaat uit diverse controles per jaar. Totaal zo'n 1255 controles per jaar. Aanbestedende dienst voegt een percentage van 30% toe op dit aantal ivm onvoorziene omstandigheden. Totaal geschatte waarde 2.741.050 Euro voor de contractduur. Zie voor nadere uitwerking de aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Toezicht milieu
Beschreibung: Raamovereenkomst voor Toezicht Milieu De opdracht bestaat uit diverse controles per jaar. Totaal zo'n 1255 controles per jaar. Aanbestedende dienst voegt een percentage van 30% toe op dit aantal ivm onvoorziene omstandigheden. Totaal geschatte waarde 2.741.050 Euro voor de contractduur. Zie voor nadere uitwerking de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid tot verlenging van 3 x 12 maanden