2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kameniva pro divizi Lipník nad Bečvou 2025-2026 (RD)
Beschreibung: Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody s max. 5 účastníky v souladu s § 131 ZVZ na zajištění dodávek kameniva různých frakcí na opravy lesních cest pro organizační jednotku zadavatele – divize Lipník nad Bečvou.
Interne Kennung: VLS-NAK-2025-224-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212120 Kies
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy bude smluvní vztah s vybraným dodavatelem ukončen - viz. obchodní podmínky.