2. Verfahren
Verfahren
Titel: Staal voor bruggen
Beschreibung: Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van opdracht voor een raamovereenkomst inzake “Staal voor Bruggen”, tussen de gemeente Zaanstad (in haar rol als Aanbestedende dienst) en één wederpartij, voor de looptijd van twee jaar met mogelijkheid tot verlengen met tweemaal één jaar. De opdracht ziet op het leveren van staal voor bruggen, inclusief de voorafgaande tekening, engineering en inmeting. Tevens valt onderhoud en reparatie aan bestaande bruggen binnen de scope. In het Programma van Eisen (Bijlage 1) worden indicatieve aantallen genoemd, gebaseerd op een reële schatting van het opdrachtvolume. Met deze aantallen willen wij een zo goed mogelijk beeld geven van de mogelijke omvang van de opdracht. Het betreft slechts een inschatting, u kunt hier geen rechten aan ontlenen. Dat betekent in het kader van de raamovereenkomst tevens dat wij u geen omzetgarantie geven, en dat wij niet verplicht zijn tot (volledige) afname van de gevraagde dienst. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt EUR 700.000. Als de maximale waarde van de raamovereenkomst is bereikt, zijn wij verplicht de overeenkomst op te zeggen, met onmiddellijke ingang en zonder verplicht te zijn tot het betalen van een vergoeding.
Interne Kennung: 2025-258
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht ziet op het leveren van staal voor bruggen, inclusief de voorafgaande tekening, engineering en inmeting. Tevens valt onderhoud en reparatie aan bestaande bruggen binnen de scope. Zie aanbestedingsdocumenten. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt EUR 700.000. Als de maximale waarde van de raamovereenkomst is bereikt, zijn wij verplicht de overeenkomst op te zeggen, met onmiddellijke ingang en zonder verplicht te zijn tot het betalen van een vergoeding.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst die wordt aangegaan voor de uitvoering van de opdracht geldt voor de duur van twee jaar. De raamovereenkomst kan eenzijdig, tweemaal, door ons onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd voor de duur van telkens één jaar. De verwachting is dat de overeenkomst op 1 juli 2025 in werking kan treden. Op de opdracht is geen exclusiviteit van toepassing. De gemeente Zaanstad behoudt zich het recht voor om (een onderdeel van) de opdracht bij een of meerdere andere partijen uit te zetten en niet bij de opdrachtnemer, indien een nadere opdracht onder onderhavige raamovereenkomst niet mogelijk is en/of niet leidt tot het gewenste resultaat. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt EUR 700.000. Als de maximale waarde van de raamovereenkomst is bereikt, zijn wij verplicht de overeenkomst op te zeggen, met onmiddellijke ingang en zonder verplicht te zijn tot het betalen van een vergoeding.