See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de hernieuwing van Tibco licenties, software updates en support
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de hernieuwing van Tibco licenties, software updates en support
Interne Kennung: 0000813067
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0000813067 - 1
Beschreibung: Ter beschikking stellen van Tibco licenties, software updates en support. Het voorwerp van deze overheidsopdracht betreft de aankoop, gebruik, bijhorende onderhoud en support van Tibco licenties welke in gebruik zijn binnen Infrabel. Dit omvat: - Subscriptie van Tibco licenties - Gebruik van Tibco licenties op servers en werkposten - Support door de leverancier tijdens kantooruren - Terbeschikkingstelling van nieuwe versies
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 48510000 Kommunikationssoftwarepaket