217521-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauaufsicht – Strzelce Opolskie Budynek 2 NI - Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn. „BUDOWA BUDYNKU NR 2 WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ STANOWIĄCEGO CZĘŚĆ PROJEKTOWANEGO ZESPOŁU DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH PRZY UL. AZALIOWEJ I UL. EUZEBIUSZA FERTA W STRZELCACH OPOLSKICH(...)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStrzelce Opolskie Budynek 2 NI - Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn. „BUDOWA BUDYNKU NR 2 WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ STANOWIĄCEGO CZĘŚĆ PROJEKTOWANEGO ZESPOŁU DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH PRZY UL. AZALIOWEJ I UL. EUZEBIUSZA FERTA W STRZELCACH OPOLSKICH(...)
BeschreibungPełna nazwa zamówienia: Strzelce Opolskie Budynek 2 NI - Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn. „BUDOWA BUDYNKU NR 2 WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ STANOWIĄCEGO CZĘŚĆ PROJEKTOWANEGO ZESPOŁU DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH PRZY UL. AZALIOWEJ I UL. EUZEBIUSZA FERTA W STRZELCACH OPOLSKICH, realizowanego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową SIM Opolskie Południe sp. z o.o. (2) 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych związanych z „BUDOWA BUDYNKU NR 2 WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ STANOWIĄCEGO CZĘŚĆ PROJEKTOWANEGO ZESPOŁU DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH PRZY UL. AZALIOWEJ I UL. EUZEBIUSZA FERTA W STRZELCACH OPOLSKICH” Inwestycja obejmuje budowę budynku nr 2 oraz niezbędną infrastrukturę techniczną, w tym przyłącza, drogę dojazdową, małą architekturę oraz inne elementy zagospodarowania terenu zgodnie z dokumentacją i specyfikacją. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 5 – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung7/NI/Strzelce opolskie budynek 2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust 1 Pzp (tj. tzw. Procedura odwrócona). Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2. Wobec powyższego, Wykonawca wraz z ofertą składa oświadczenie JEDZ – Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Badanie i ocena złożonego oświadczenia będzie dotyczyła tylko Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zgodnie z przyjętymi kryteriami oceny ofert. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 2 składa każdy z Wykonawców. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w niniejszym ogłoszeniu oraz SWZ. 4. JEDZ sporządza odrębnie: a) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, b) Podmiot trzeci na potencjał którego powołuje się Wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy, Podmiotu trzeciego, oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub odpowiednio warunek udziału w postępowaniu jest spełniony poprzez powołanie się na potencjał Podmiotu trzeciego. 5. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ (kryteria kwalifikacji). 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Dla przedmiotowego postępowania Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelStrzelce Opolskie Budynek 2 NI - Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn. „BUDOWA BUDYNKU NR 2 WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ STANOWIĄCEGO CZĘŚĆ PROJEKTOWANEGO ZESPOŁU DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH PRZY UL. AZALIOWEJ I UL. EUZEBIUSZA FERTA W STRZELCACH OPOLSKICH (...)
BeschreibungPełna nazwa zamówienia: Strzelce Opolskie Budynek 2 NI - Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn. „BUDOWA BUDYNKU NR 2 WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ STANOWIĄCEGO CZĘŚĆ PROJEKTOWANEGO ZESPOŁU DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH PRZY UL. AZALIOWEJ I UL. EUZEBIUSZA FERTA W STRZELCACH OPOLSKICH, realizowanego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową SIM Opolskie Południe sp. z o.o.(2) 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych związanych z „BUDOWA BUDYNKU NR 2 WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ STANOWIĄCEGO CZĘŚĆ PROJEKTOWANEGO ZESPOŁU DWÓCH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH PRZY UL. AZALIOWEJ I UL. EUZEBIUSZA FERTA W STRZELCACH OPOLSKICH” Inwestycja obejmuje budowę budynku nr 2 oraz niezbędną infrastrukturę techniczną, w tym przyłącza, drogę dojazdową, małą architekturę oraz inne elementy zagospodarowania terenu zgodnie z dokumentacją i specyfikacją. 2. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, a każde z nich stanowi odrębne postępowanie o zamówienie publiczne. 3. Usługa Nadzoru Inwestorskiego, polegać będzie na kompleksowym wsparciu Zamawiającego - obejmującym zarządzanie i nadzór inwestorski w związku z realizacją inwestycji budowlanej oraz pełnieniu m.in. funkcji Inżyniera Nadzoru Inwestycyjnego w zakresie doradzania Zamawiającemu przy podejmowaniu przez niego decyzji organizacyjnych, ekonomicznych i technicznych związanych z inwestycją, zabezpieczenia interesów i reprezentowania Zamawiającego wobec Wykonawcy lub Wykonawców robót budowlanych oraz przygotowania, kontrolowania i rozliczania procesu inwestycyjnego zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego, współudział w pozyskaniu wszystkich decyzji administracyjnych umożliwiających użytkowanie i eksploatację inwestycji budowlanej, z pozwoleniem na użytkowanie/zgłoszeniem do użytkowania bez sprzeciwu włącznie. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 5 – Dokumentacja techniczna. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.