217570-2026 - Ergebnis
Polen – IT-Softwarepaket – Procedura wykonawcza do umowy ramowej na świadczenie usług wsparcia eksperckiego wykonawcy dla rozwiązania informatycznego SIEM/SOAR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProcedura wykonawcza do umowy ramowej na świadczenie usług wsparcia eksperckiego wykonawcy dla rozwiązania informatycznego SIEM/SOAR
Beschreibung1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-6/2024 pn. „Procedura wykonawcza do umowy ramowej na świadczenie usług wsparcia eksperckiego wykonawcy dla rozwiązania informatycznego SIEM/SOAR’’ zgodnie z art. 313 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest: -Usługi Wsparcia Eksperckiego Wykonawcy w ilości 216 godzin.
Vorherige Bekanntmachung119883-2024
Interne KennungWZP-421-8/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001