2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy realizowanego na podstawie Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej kandydacką z dnia 4.12.2014 r. w sprawie bezpłatnego wyżywienia żołnierzy zawodowych i żołnierzy pełniących służbę (Dz. U. 2019 poz. 1604 ze zm.), Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 24.03.2011 r. w sprawie wyżywienia żołnierzy czynnej służby wojskowej (Dz. U. 2019 poz. 1134 ze zm.) i innych aktów prawnych. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na dwie części: Część nr 1 - Dostawa mięsa czerwonego przeznaczonego na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2026 roku Część 2 – Dostawa wędlin z mięsa czerwonego przeznaczonego na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2026 roku.
Interne Kennung: 18/ŻYW/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15131130 Würste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa mięsa czerwonego przeznaczonego na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części nr 1 jest dostawa mięsa czerwonego przeznaczonego do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 wskazany jest w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 1,2 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 -Dostawa wędlin z mięsa czerwonego przeznaczonego na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części nr 2 jest dostawa wędlin z mięsa czerwonego przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 wskazany jest w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste