See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa na podstawie umowy leasingu samochodu ssąco ciśnieniowego z systemem odzysku wody wraz z zakupem w rozliczeniu używanego samochodu ssąco ciśnieniowego z systemem odzysku wody
Beschreibung: Dostawa na podstawie umowy leasingu samochodu ssąco ciśnieniowego z systemem odzysku wody wraz z zakupem w rozliczeniu używanego samochodu ssąco ciśnieniowego z systemem odzysku wody
Interne Kennung: DR.261.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing