217708-2026 - Wettbewerb
Polen – Sonnenenergieanlage – Budowa instalacji OZE na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - edycja II w formie „zaprojektuj i wybuduj”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa instalacji OZE na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - edycja II w formie „zaprojektuj i wybuduj”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Budowa instalacji OZE na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego – edycja II”, w ramach którego jest: 1) wykonanie dokumentacji projektowej, 2) dostawa z instalacją/montażem:  6 kotłów na pellet,  16 instalacji kolektorów słonecznych,  219 instalacji fotowoltaicznych,  170 magazynów energii,  4 pompy ciepła na potrzeby ciepłej wody użytkowej (cwu),  105 pomp ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania (co) i cwu,  2 instalacje fotowoltaiczne, 2 magazyny energii - Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika,  1 instalacja fotowoltaiczna - Przedszkole Samorządowe nr 5,  1 instalacja fotowoltaiczna - Przedszkole Samorządowe nr 7,  1 instalacja fotowoltaiczna - Przedszkole Samorządowe nr 8,  1 instalacja fotowoltaiczna - Przedszkole Samorządowe nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka. 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Programie Funkcjonalno – Użytkowym, stanowiącym SWZ CZĘŚĆ II – OPZ, który obejmuje: 1) Tom I - Instalacje fotowoltaiczne i magazyny energii, 2) Tom II – Powietrzne pompy ciepła co + c.w.u., 3) Tom III – Powietrzne pompy ciepła c.w.u., 4) Tom IV – Instalacje kolektorów słonecznych i kotłów na pellet; 3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę, osób na podstawie umowy o pracę. 5. Zamawiający informuje, że regulowanie płatności za wykonanie przedmiotu zamówienia będzie realizowane z wykorzystaniem mechanizmu podzielonej płatności tzw. split payment (mechanizm ten nie obejmuje ewentualnych kar umownych lub odszkodowania) w przypadkach określonych w art. 108a ust. 1a ustawy o VAT. 6. Zamawiający nie przewiduje rozliczeń w walucie obcej. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek. 8. Zamawiający przewiduje dokonać zmian umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 1, określonych w § 3 ust. 29, § 15 CZĘŚĆ III SWZ - PPU.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45331110 Installation von Kesseln, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 44621112 Teile von Heizkörpern für Zentralheizungen, 44621220 Heizkessel für Zentralheizungen, 42122460 Luftpumpen, 42511110 Wärmepumpen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Budowa instalacji OZE na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego – edycja II”, w ramach którego jest: 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w PFU, stanowiącym SWZ CZĘŚĆ II – OPZ. 3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę, osób na podstawie umowy o pracę. 5. Zamawiający nie przewiduje rozliczeń w walucie obcej. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek. 7. Zamawiający przewiduje dokonać zmian umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 1, określonych w § 3 ust. 29, § 15 CZĘŚĆ III SWZ - PPU. PROCEDURA: Zamawiający stosuje tzw. procedurę odwróconą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp – oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp składa wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE (składane wraz ofertą): Instalacja fotowoltaiczna: 1) świadectwo autoryzacji podpisane przez producenta urządzeń na projektowanie, dobór, montaż i serwis urządzeń paneli PV, magazynów energii oraz Inwerterów – zgodnie z kryterium oceny ofert, 2) oświadczenie producenta urządzeń o dostępności paneli PV i inwerterów o dostępności urządzeń na magazynie teren Polski/Europy co umożliwi szybką realizację inwestycji – zgodnie z kryterium oceny ofert, 3) aktualny na dzień składania ofert certyfikat z przeszkolenia co najmniej jednego pracownika/przedstawiciela wykonawcy z zakresu montażu, projektowania, doboru i wykonywania serwisu dla instalacji wystawionego przez producenta modułów fotowoltaicznych, 4) Karty katalogowe oferowanych paneli fotowoltaicznych w celu wykazania spełniania przez oferowane moduły parametrów określonych PFU Tom I , 5) karty katalogowe oferowanych falowników fotowoltaicznych w celu wykazania spełniania przez oferowane inwertery parametrów określonych PFU Tom I, 6) karty katalogowe oferowanych magazynów energii w celu wykazania spełnienia przez oferowane magazyny parametrów określonych w PFU Tom I. Instalacja kolektorów słonecznych 1) świadectwo autoryzacji podpisane przez producenta urządzeń na projektowanie, dobór, montaż i serwis urządzeń kolektorów słonecznych – zgodnie z kryterium oceny ofert, 2) oświadczenie producenta urządzeń o dostępności kolektorów słonecznych, dostępności urządzeń na magazynie teren Polski/Europy co umożliwi szybką realizację inwestycji – zgodnie z kryterium oceny ofert, 3) aktualny na dzień składania ofert certyfikat z przeszkolenia co najmniej jednego pracownika/przedstawiciela wykonawcy z zakresu montażu, projektowania, doboru i wykonywania serwisu dla instalacji wystawionego przez producenta kolektorów słonecznych, 4) karty katalogowe oferowanych kolektorów słonecznych w celu wykazania spełniania przez oferowane urządzenia parametrów określonych w PFU Tom IV. Instalacja pomp ciepła 1) świadectwo autoryzacji podpisane przez producenta urządzeń na projektowanie, dobór, montaż i serwis urządzeń – zgodnie z kryterium oceny ofert, 2) oświadczenie producenta urządzeń o dostępności urządzeń na magazynie teren Polski/Europy co umożliwi szybką realizację inwestycji – zgodnie z kryterium oceny ofert, 3) aktualny na dzień składania ofert certyfikat z przeszkolenia co najmniej jednego pracownika/przedstawiciela wykonawcy z zakresu montażu, projektowania, doboru i wykonywania serwisu dla instalacji wystawionego przez producenta pomp ciepła, 4) karty katalogowe oferowanych pomp ciepła CO +CWU i CWU w celu wykazania spełniania przez oferowane urządzenia parametrów określonych w PFU Tom II i III; Piece na pellet 1) świadectwo autoryzacji podpisane przez producenta urządzeń na projektowanie, dobór, montaż i serwis urządzeń – zgodnie z kryterium oceny ofert, 2) oświadczenie producenta urządzeń o dostępności urządzeń na magazynie teren Polski/Europy co umożliwi szybką realizację inwestycji – zgodnie z kryterium oceny ofert, 3) aktualny na dzień składania ofert certyfikat z przeszkolenia co najmniej jednego pracownika/przedstawiciela wykonawcy z zakresu montażu, projektowania, doboru i wykonywania serwisu dla instalacji wystawionego przez producenta kotłów i pieców na biomasę, 4) karty katalogowe oferowanych kotłów na pellet – w celu wykazania spełnienia przez oferowane urządzenia parametrów określonych PFU Tom IV. 4. Przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt 1 podlegają uzupełnieniu na warunkach wskazanych w art. 107 ust. 2 i 3 ustawy Pzp. RODO: 1. Zamawiający informuje, że Administratorem danych osobowych wykonawcy jest Prezydent Miasta, Pasaż Karola Rudowskiego 10, 97-300 Piotrków Trybunalski. 2. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, za pośrednictwem adresu e-mail: iod@piotrkow.pl, tel. 7327765. 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz w celu archiwizacji. Szczegółowa informacja znajduje się w Rozdziale XXV SWZ CZĘŚĆ I – IDW. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCYCH SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Szczegółowa informacja znajduje się w Rozdziale XI SWZ CZĘŚĆ I – IDW. KOMUNIKACJA: odbywa się w języku polskim za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1261505 Szczegółowa informacja znajduje się w Rozdziale XIII SWZ CZĘŚĆ I – IDW.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 42511110 Wärmepumpen, 42122460 Luftpumpen, 44621220 Heizkessel für Zentralheizungen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45331110 Installation von Kesseln, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający nie przewiduje opcji. 2. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia dotychczasowemu wykonawcy prac związanych z rozmieszczeniem i instalacją, w ramach zamówienia na dostawy, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.