2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Inkoopadviesdiensten
Beschreibung: KVK is opzoek naar een opdrachtnemer die inkoopadviesdiensten op resultaatbasis kan leveren. De te sluiten overeenkomst waarborgt de continuïteit in de uitvoering van aanbestedingen, ook wanneer er interne capaciteit tijdelijk ontbreekt bijvoorbeeld bij piekbelasting of ziekte. In dergelijke gevallen biedt deze overeenkomst ruimte om snel en adequaat externe ondersteuning in te schakelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000