217789-2025 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen im Bereich Geotechnik – Aankoopcentrale PEILING EN GEOTECHNIEK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoopcentrale PEILING EN GEOTECHNIEK
Beschreibung: De opdracht heeft tot doel het afsluiten van een raamovereenkomst in twee percelen voor een duur van vier jaar, in de zin van artikel 2, 7°b) van de wet van 17 juni 2016, met als voorwerp het leveren van diensten: − Perceel 1: Uitvoering van peilingen; − Perceel 2: Uitvoering van geotechnische bodembeproevingen.
Interne Kennung: SLRB - Central d'achat SONDAGE ET GEOTECHNIQUE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SLRB Central d'achat SONDAGE ET GEOTECHNIQUE - Perceel 1 : Sonderingen
Beschreibung: Dit perceel betreft de voorbereiding, uitvoering en rapportage van destructieve of niet-destructieve sonderingen op structurele elementen beton, hout, metselwerk, leidingen en wanden. Deze diensten hebben als doel de staat van bestaande gebouwen te evalueren in het kader van renovatiewerken of technische diagnoses. Dit perceel wordt gegund in het kader van een aankoopcentrale zonder heraanbesteding, met meerdere opdrachtnemers voor een periode van vier jaar.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: SLRB – Centrale aankoop SONDERING EN GEOTECHNIEK – Perceel 2 : Geotechnische bodemproeven
Beschreibung: Dit perceel betreft de uitvoering van geotechnische bodemproeven, waaronder penetratietests, funderingsputten, infiltratietests en de plaatsing van peilbuizen. Deze diensten zijn bedoeld om de aard en draagkracht van de bodem te beoordelen in het kader van bouw- of renovatieprojecten. Dit perceel wordt gegund in het kader van een aankoopcentrale zonder heraanbesteding, met meerdere opdrachtnemers voor een periode van vier jaar.
Interne Kennung: 2