217801-2025 - Ergebnis
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Pośrednictwo finansowe polegające na udzielaniu i kompleksowej obsłudze Pożyczek dla MŚP udzielanych w ramach Produktu Finansowego pn. Dolnośląska Pożyczka Obrotowa dla MŚP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pośrednictwo finansowe polegające na udzielaniu i kompleksowej obsłudze Pożyczek dla MŚP udzielanych w ramach Produktu Finansowego pn. Dolnośląska Pożyczka Obrotowa dla MŚP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług pośrednictwa finansowego polegających na udzielaniu i kompleksowej obsłudze Pożyczek dla MŚP w ramach Produktu Finansowego pn. Dolnośląska Pożyczka Obrotowa dla MŚP, ze środków zgromadzonych na rachunku Zamawiającego, udostępnionym dla Wykonawcy. Produkt finansowy finansowany jest ze środków Zamawiającego, pochodzących z wkładu wniesionego w ramach RPO WD 2007-2013 do Instrumentu Inżynierii Finansowej „Dolnośląski Fundusz Powierniczy” pozostałych po wykonaniu zobowiązań wynikających z umowy o dofinansowanie projektu „Dolnośląski Fundusz Powierniczy”, tj. środków niezaangażowanych w umowy z MŚP oraz środków pochodzących ze zwrotów od MŚP, przekazanych Zamawiającemu przez Województwo Dolnośląskie reprezentowane przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego. Łączna wartość środków Zamawiającego przeznaczona na realizację dwóch części Zamówienia wynosi 60 000 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt milionów złotych 00/100) – bez Prawa Opcji. Środki Funduszu Zamawiający przypisane do każdej z 2 części stanowią odrębną część zamówienia tj.: a) Usługa I – świadczenie usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu i kompleksowej obsłudze Pożyczek na warunkach opisanych w PPU, na które Zamawiający przeznacza środki w wysokości 30 000 000,00 zł (słownie: trzydzieści milionów złotych 00/100); b) Usługa II – świadczenie usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu i kompleksowej obsłudze Pożyczek na warunkach opisanych w PPU, na które Zamawiający przeznacza środki w wysokości 30 000 000,00 zł (słownie: trzydzieści milionów złotych 00/100). Jeden Wykonawca może ubiegać się o realizację maksymalnie jednej części Zamówienia, niezależnie czy występuje samodzielnie czy w ramach oferty wspólnej (np. konsorcjum). Prawo Opcji - Zamawiający ma prawo skorzystać z Prawa Opcji na następujących zasadach: a) Zamawiający ma prawo przekazać Wykonawcy dodatkowe kwoty celem wykorzystania ich przez wykonawcę do udzielania Dolnośląskich Pożyczek Obrotowych dla MŚP. , b) Oświadczenie o skorzystaniu z Prawa Opcji, może być złożone przez Zamawiającego wyłącznie w OBP, na warunkach wskazanych w Projektowanych Postanowieniach Umownych (PPU), stanowiących Załącznik nr 11 do SWZ (Załącznik nr 11a do SWZ w wersji dla Wykonawcy – Konsorcjum). Oświadczenie, o którym mowa, Zamawiający może złożyć raz lub wielokrotnie, do wykorzystania kwoty maksymalnej wskazanej powyżej w lit. a), każdorazowo wskazując Wykonawcy, w jakim zakresie (co do jakiej kwoty) korzysta z Opcji, c) Decyzja o skorzystaniu przez Zamawiającego z Prawa Opcji należy do wyłącznej kompetencji Zamawiającego, a nieskorzystanie przez Zamawiającego z tego prawa nie stanowi niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy przez Zamawiającego, jak również nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń, d) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji, Wykonawca nie może odmówić wykonania Umowy w tym zakresie .
Vorherige Bekanntmachung: 190319-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa I
Beschreibung: Usługa I – świadczenie usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu i kompleksowej obsłudze Pożyczek na warunkach opisanych w PPU, na które Zamawiający przeznacza środki w wysokości 30 000 000,00 zł (słownie: trzydzieści milionów złotych 00/100). Jeden Wykonawca może ubiegać się o realizację maksymalnie jednej części Zamówienia, niezależnie czy występuje samodzielnie czy w ramach oferty wspólnej (np. konsorcjum).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo Opcji - Zamawiający ma prawo skorzystać z Prawa Opcji na następujących zasadach: a) Zamawiający ma prawo przekazać Wykonawcy dodatkowe kwoty celem wykorzystania ich przez wykonawcę do udzielania Dolnośląskich Pożyczek Obrotowych dla MŚP. , b) Oświadczenie o skorzystaniu z Prawa Opcji, może być złożone przez Zamawiającego wyłącznie w OBP, na warunkach wskazanych w Projektowanych Postanowieniach Umownych (PPU), stanowiących Załącznik nr 11 do SWZ i Załącznik nr 11a do SWZ w wersji dla Wykonawcy – Konsorcjum. Oświadczenie, o którym mowa, Zamawiający może złożyć raz lub wielokrotnie, do wykorzystania kwoty maksymalnej wskazanej powyżej w lit. a), każdorazowo wskazując Wykonawcy, w jakim zakresie (co do jakiej kwoty) korzysta z Opcji, c) Decyzja o skorzystaniu przez Zamawiającego z Prawa Opcji należy do wyłącznej kompetencji Zamawiającego, a nieskorzystanie przez Zamawiającego z tego prawa nie stanowi niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy przez Zamawiającego, jak również nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń, d) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji, Wykonawca nie może odmówić wykonania Umowy w tym zakresie .
Los: LOT-0002
Titel: Usługa II
Beschreibung: Usługa II – świadczenie usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu i kompleksowej obsłudze Pożyczek na warunkach opisanych w PPU, na które Zamawiający przeznacza środki w wysokości 30 000 000,00 zł (słownie: trzydzieści milionów złotych 00/100). Jeden Wykonawca może ubiegać się o realizację maksymalnie jednej części Zamówienia, niezależnie czy występuje samodzielnie czy w ramach oferty wspólnej (np. konsorcjum).
Beschreibung der Optionen: Prawo Opcji - Zamawiający ma prawo skorzystać z Prawa Opcji na następujących zasadach: a) Zamawiający ma prawo przekazać Wykonawcy dodatkowe kwoty celem wykorzystania ich przez wykonawcę do udzielania Dolnośląskich Pożyczek Obrotowych dla MŚP. , b) Oświadczenie o skorzystaniu z Prawa Opcji, może być złożone przez Zamawiającego wyłącznie w OBP, na warunkach wskazanych w Projektowanych Postanowieniach Umownych (PPU), stanowiących Załącznik nr 11 do SWZ (Załącznik nr 11a do SWZ w wersji dla Wykonawcy – Konsorcjum). Oświadczenie, o którym mowa, Zamawiający może złożyć raz lub wielokrotnie, do wykorzystania kwoty maksymalnej wskazanej powyżej w lit. a), każdorazowo wskazując Wykonawcy, w jakim zakresie (co do jakiej kwoty) korzysta z Opcji, c) Decyzja o skorzystaniu przez Zamawiającego z Prawa Opcji należy do wyłącznej kompetencji Zamawiającego, a nieskorzystanie przez Zamawiającego z tego prawa nie stanowi niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy przez Zamawiającego, jak również nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń, d) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji, Wykonawca nie może odmówić wykonania Umowy w tym zakresie .